2752
2734
عنوان

مامان بابام بین من و آجیم فرق میزارن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 105 پست
ن من ۱۴ سالمه 😂😐😑🤗

من مرداد میرم 14🤭

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آفرین عزیزم هیچ وقت  منتظر نشو کسی واسه خوشحالیت تلاش کنه تویی ک فقط میتونی خوشی رو ب خودت هدیه ...

همیشه منو با برادر زادشون مقایسه میکنه در صورتی که اون یک عالمه لوازم آرایشی،..... میخره ولی من چیزی نمیخرم 💔

2731
مگه میشه متولد 86 باشی و 14 ساله؟ اونجوری که باید متولد 85 باشی

اره خب مثلا فروردین ک باشه 

کوروش بزرگ : من اگه پیامبر بودم،رسالتم شادمانی بود و بشارتم آزادی و معجزه ام خنداندن کودکان.... نه از جهنمی میترساندم و نه به بهشتی وعده میدادم تنها می اموختم اندیشیدن را و انسان بودن را...
بابا ولش خواهر من مامانم اون اتاقه پامو لگد میکنه من دعواش میکنم صدام میره بالا مامانم میاد منو دعو ...

دقیقا امروز امتحان داشتم اومده تو اتاق حواس منو پرت میکنه دعواش میکنم مامانم میاد منو میزنه💔

همیشه منو با برادر زادشون مقایسه میکنه در صورتی که اون یک عالمه لوازم آرایشی،..... میخره ولی من چیزی ...

نچرال باشی بهتره به نظرم آرایش بعد 15 اونم لایت

خب تو همینا رو به خودشونم گفتی؟ شاید تو اشتباه میکنی و مقایست نمیکنن

میشه برای رسیدن به اهدافم یه صلوات مهمونم کنی؟ 😘 
دقیقا امروز امتحان داشتم اومده تو اتاق حواس منو پرت میکنه دعواش میکنم مامانم میاد منو میزنه💔

وای منم😑🖐🏻

همیشه منو با برادر زادشون مقایسه میکنه در صورتی که اون یک عالمه لوازم آرایشی،..... میخره ولی من چیزی ...

😘 مهم نیس منم با پسر عموم مقایسه میکرد تازه اون همیشه نمرهاش افتضاح بود 🤣

واسه ظهور امام زمان صلوات   
نچرال باشی بهتره به نظرم آرایش بعد 15 اونم لایت خب تو همینا رو به خودشونم گفتی؟ شاید تو اشتباه میکن ...

اره گفتم حتی با دختره همسایه که 14 سالشه با لباس کوتاه میره بیرون مقایسه میکنه 😑😑

2706