2733
2739
عنوان

آیادختر بیارم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 71 پست

نه خیلی ام خوبه

انشالا دختردار شدم عروس خودته😂☺

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم یه دونم دختر بیاد بهتره 

برو دکتر تغذبه ک دختردار شی

میشه یه صلوات واسه زندگیم بفرستی . بگو منم بفرستم واست مرسی 😘 درباره آزمون استخدامی بهورزی سوالی داشتی ازم بپرس گلم با کمال میل جواب میدم بهت😊

اگه دختر نشد چی؟؟؟؟

بچه ها امروز همسایه مون میگفت مردا دو تا رگ تو اونجاشوک هست که میتونی بری مثلا سمت چپی که واسه دختر رو ببندی تا بچت پسر بشه یا برعکی.....واقعیه؟؟؟من تاحالا نشنیدم

2731

انرژیتو بزار برای تربیت پسرات. که خیلی دوست داشته باشن بعدم اخلاقت اینقدر خوب باشه که عروساتو مثه دخترت ببینی و بهشون حسودی نکنی اونام قطعا دوستت خواهند داشت

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫
2738

با عروس دختر دار نمیشی 

همونطور که کسی با مادرشوهر مادر دار نمیشه 

هرکدوم از ما تو مجردی هزار بار با مادرمون بحث کردیم یا میکنیم 

یک درصد این بحث هارو با مادرشوهر بکنیم دیگه اسمشم نمیاریم

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  

کسی ک بخاطر خدا مهربون باشه بعدا از مهربونیش پشیمون نمیشه جانم🙃❤️ 

اعتقادم اینه دختر و پسر هر دو نعمت و رحمتن 

داشتی شکر خدا کن بخاطر لطفش 

نداشتی بازم شکر خدا کن بخاطر حکمتش 

واقعا خوش به حال عروس من می خام دختر نداشته باشم تا محبتمو صرف اونا بکنم

بله خوشبحال دخترم🤣🤣🤣

ولی بی شوخی محبت و از حد کلا نباید بگذرونی معمولی

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

تازه معلوم نیس بعدی دختر باشه. البته خودم دوتا دختر دارم و دختر خیلی دوس دارم دیکه حالا خدا واسه شما پسر خاسته. دخترعموم به امید پسر ۴بار زایید هرچهارتا دختر شد 

زندگی کوتاهتر از آن است که با احمق ها سروکله بزنید🤫🤫

خوشبحالت من یه پسر ۲ ساله دارم یعنی منو پیر کرده از زار و زندگی و خودم سیرم ،بریم جایی چندتا بچه باهم میفتن کلا حالم بد میشه 

ناشکری نمیکنم ولی از بچه کوچیک متنفر شدم

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس