2737
2739
عنوان

مادر شوهر.....بیاید کمکم توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 599 بازدید | 83 پست

اخه نمیشه رفت اونجا مجبورت میکنن ک بمونی ک تو کارات دخالت کنن منم دیگه جایی نمیرم خونه خودم میشینم هر کی خواست میتونه بیاد ببینه و بره توقع داره من هی برم خدمتش

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی یه ساختمون زندگی نمیکنی منو درک نمیکنی . مادرشوهرمن صبح تاشب خونه منه سه میره میخوابه

خب آره شرایطت متفاوته ولی اگه سخت بگیری زندگی واسه خودت سخت میشه چون مادرشوهرت که چه بخوای چه نخوای همونجاییه که شما هستین

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
2731

تو این مریضی ک هی نمیشه وردل همدیگه باشیم اونا سنشون بالاعه شاید ناقل باشن عقل میگه تو خونه بشینی و از بچه ها مراقبت کنی 

خوش به حالت

خوش به حالت ندارن پوستم کنده شد تا بعد ده سال به اینجا رسیدم هنوزم باهاشون ام وتا ابد هم این باهم بودنه هست پس باید اینجوری عادت میکردیم از چیزای کوچیکه شروع کن بی محلی کن تو بچه رو ندی اون نمیتونه زوری کاری کنه درو باز نکن هزار تا کار میتونی بکنی

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
2738

نگران نباش حل میشه

منم بچه که بودم عموهام و خاله مامانم یه ثانیه منو از خودشون دور نمیکردن جوری که من تو خونه خاله مامانم میخوابیدم بیشتر وقتا اما اونقدر صمیمی نشدم که مادرم رو ازم دورشه

بقول فاضل نظری:نه تنها صبرم کفاف این همه غم را نمی‌دهد بلکه عمرمم کفاف این همه صبر را نمی‌دهد.☺💔
این صبح میاد تا شب کاش یه ساعت میومد

والا مال منم میومد شبا ک مثلا کمکم کنع تا صبح خر و پف میکرد بعد شوهرم صدا میکردم میگفت چرا اونو صدا میکنی شوهرم میفرستاد بخوابع و دوباره خودش میخوابید

دقیقا

شبا زودتر خودتو بزن بخواب تا اونم بره

صبا هم تا دیر وقت بخواب

اگر همسرت ناراحت نمیشه باهاش حرف بزن

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
خوش به حالت ندارن پوستم کنده شد تا بعد ده سال به اینجا رسیدم هنوزم باهاشون ام وتا ابد هم این باهم بو ...

بچم شیرش تموم میشه میاد بالاسرم میگه بدش من . یبار گفتم بادگلو نزده جنگ بپاکرد . 

بچم شیرش تموم میشه میاد بالاسرم میگه بدش من . یبار گفتم بادگلو نزده جنگ بپاکرد . 

اره مال من رعایت هم نمیکنه هی ماچ و تف خوب این چه محبتی هست ک با جون بچه هام بازی میشه جالبش اینجاست خودش کرونا گرفت میگفت بیار بچه ها رو ببینم اونوقت بچه های من کرونا گرفتن حتی دریغ از یه کاسع سوپ

2706