2737
2739
عنوان

کسی تجربه سینه نگرفتن و شیر نخوردن نوزاد رو داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 21 پست

شایدم فشار شیرت زیاد میشکنه توکلوش اول یکم باشیر دوش بدوش تا سینه ات نرم بشه با اب گرمم یکم  بشورش مزه نده اولش بعدشیر دوشیده اتو اخرسربده بهش

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا بهش با شیشه شیر ندادی؟

نیمه نشسته بهش شیر بده

حتماً شاهدونه بگیر بخور تا طعم شیرت خوب بشه

لباستو عوض کن ادکلن و بوی شامپو یا کرمت رو هم بررسی کن 

سیر و پیاز و ادویه هم نخور 

موقع شیر خوردن جای ساکت و کم نور برو 

یکمی هم نوازشش کن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

سلام دوست عزیز من تا شش ماه پسرم نمیگرفت سینه مو رابط میزاشتم رو سینه م اونم نمیگرفت سر شیشه شیر رو جدا کردم گذاشتم رو سینه م گرفت تا شش ماه این مدلی شیر میخوردولی خیلی اذیت میشدم مدام میشستم این سر شیشه شیر رو و اینکه وقتی داشت شیر میخورد شیر اون یکی سینه که میریخت با شیردوش میدوشیدم دوباره میدادمش

ناامید نباش رابط از  داروخانه بگیر شبیه سینه ست و جنس ژله ای اگه نگرفت باز ناامید نشو همین کار منو انجام بده و گاهی امتحان کن شاید سینه تو گرفت من مدام سینه مو هم میدادم تا بالاخرهتو ماه ماهگی گرفت 

2731
شیرخشک بهس نمیسازه الرژی داره  خررخر میکنه و اگزما میزنه.  یبوست هم داره

آخی سخت شد پس اما فکر کنم شیر خشک شد حساسیت و مخصوص میتونین پیدا کنین 

با دکتر مشورت کنین 

انشالله شیرتونو بگیره عزیزم ❤️