2733
2739
بشین فکرکن شایدخدادوست داشته که این آدم نشده همسرزندگیت،گاهی ازاونوربه قضیه نگاه کن،الان ناراحتی حق ...

شما حرفتون حقه مهربون میدونم چن روز دیگه به حرفاتون میرسم 

ولی بخدا موقعیتای خوبمو به خاطرش خراب کردم 

من الان دانشجو پزشکیم سال دوممه 

چن تا خاستگار پدر مادرداریمو رد کردم به خاطرش چون تنها کسی که به چشمم میومد خودش بود همونطور که گفتین ایندمو تو ذهنم ساخته بودم باهاش

هیچ وقت فکرشو نمیکردم مث الان بشینم تو اتاقم به خاطر اینکه چشام مث خون شده نرم بیرون که خونوادم نفهمن گریه کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره منم فک‌ میکردم ازدواج کنم ازتنهایی رها میشم. یه همدم و پشتوانه دارم. راااحت عشق میدم و عشق میگیر ...

ای خدا     دیگه شما ازدواج کردین به خودت سخت نگیر عزیزم 

سعی کن از هرروزت لذت ببری غصه هیچیو نخور فدات شم 

2731
شما حرفتون حقه مهربون میدونم چن روز دیگه به حرفاتون میرسم  ولی بخدا موقعیتای خوبمو به خاطرش خر ...

یه آدم موفقی که پزشک آیندس،من الانم تاصبح بگم ناراحت نباش بی فایدس،پس امشب خودتوخالی کن،ولی کنارش گوراون آدمم بکن،تموم شدرفت،بذاربعدها که آشنامیشی باآدمش،خودتوسرزنش میکنی که چراگریه کردی،من خودم درکت میکنم همه مااین دورانو داشتیم که احساس غالب بودبه عقلمون، آدم یه خواستگارخوبو به آدمی که دوسته ترجیح میده،اشتباه کردی رد کردی به طرفت میگفتی اونم اگه می گفت باشه ازدواج کن زودترمی فهمیدی رابطت سرکاریه،مردابیشتردنبال دوستین بخدااون الان خوابیده به یه ورشم نیست والا،بهش فکرنکن

یه آدم موفقی که پزشک آیندس،من الانم تاصبح بگم ناراحت نباش بی فایدس،پس امشب خودتوخالی کن،ولی کنارش گو ...

ایشون پزشکه موقعیتای خوب زیاد سراغش میاد 

اسی اینم یادت میره بعد یه مدت.... سخته ولی یادت میره

2740
یه آدم موفقی که پزشک آیندس،من الانم تاصبح بگم ناراحت نباش بی فایدس،پس امشب خودتوخالی کن،ولی کنارش گو ...

مه لقا خانم شما درست میگید میدونم الان چون فقط اونو میبینم هیچی حالیم نیست و یه مدت دیگه هم به حال و روز ای چن روزم میخندم

ولی امشب بد ضربه ای خوردم حس کردم یهو یکی اب سرد ریخت روم 

حس میکنم این زخمه همیشه رو دلم میمونه چون خودشم میدونست به همه ترجیحش میدادم 

و از خدا هم گله دارم که من تو زندگیم به کی بدی کردم که همچین بلایی سرم اومد 

میدونید من یه مدت افسردگی مزمن داشتم الانم دارما ولی خیلی کمتر شده  به خاطر بیماریم دوس داشتم یکی بهم محبت کنه و دوسم داشته باشه از شانس بدم این اقا بود   دیگه خیلی بیش از حد بهش وابسته شدم و دوسش داشتم 

ولی خب کور بودم از همه چی غافل شدم

مه لقا خانم شما درست میگید میدونم الان چون فقط اونو میبینم هیچی حالیم نیست و یه مدت دیگه هم به حال و ...

حق داری آدم یه لباسی روکه دوست داره لکه میشه ناراحت میشه چه برسه یه آدمی که دوسش داشتی و ولت کنه،ایناهمه درسه،من خودم گاهی میگم خداعادل نیست مثلاوقتی عصبیم،خدادوسم نداره وخیلی حرفای دیگه،بعدهامیگی ازامام حسین عزیزترکسی هست که سرشوبریدن یاحضرت علی اصغرچی اون که یه نوزادبود،یادمه وقتی یه خواستگارخیلی خوب داشتم که اوکی نشدیه مدت ناراحت بودم گفتم خدایااگه جفت وجورکردی کارموازت تعجب میکردم وغرمیزدم،ولی بعدهافهمیدم خداآدم بهتریوواسم درنظرداشته،توکلت بخداباشه،تامیتونی دوست نشوعزیزم شماحساسی وابسته نشوشرایطتت بدترمیشه