2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخه شهرستانم خوده کرمانشاه نیستم .عمل بینی سخته بعدش درد داره ؟

عزیزم منم شهرستان بودم زیاد تردد نداره.بستگی به خودت داره کلا من خیلی صبورم دردم کم بود.قبلش خودت رو تقویت کن.خوراکی برای بعد عمل تهیه کن زود خوب بشی.عسل.کپوت انبه.آلوئرا.پسته...بعد عمل هم حتما قرص کلسیم بخور.تا زودتر خوب بشی و محکم بشه استخوان بینیت

ببخشید شما جراحی بینی انجام دادین پیش دکتر رضایی؟

سلام نه متاسفانه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740
من از کارای گوشتی پیجشون خیلی خوشم اومد من از شیرازم بنظرتون ارزششو داره بیام پیش دکتر رضایی عمل کنم ...

بله بهترین دکتر هستن من چون مشگل ناباروری دارم تحت نظرم و گفت باید حداقل ۱سال باردارنشی تا دماغت خراب نشه و من تصمیم گرفتم بعد از اینکه باردارشدم برم پیشش

با دخترعموم وقت گرفتیم اون ۲۰ روزه عمل کرده من دیگه کنسل شدیعنی بورت نمیشه پرهای بینیش اصلا برش نزده فقط غظروفش وسطی برش زده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
بله بهترین دکتر هستن من چون مشگل ناباروری دارم تحت نظرم و گفت باید حداقل ۱سال باردارنشی تا دماغت خرا ...

سلام آخرش پیش دکتر رضایی عمل کردید ؟؟؟ راضی بودید؟؟؟

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت
سلام آخرش پیش دکتر رضایی عمل کردید ؟؟؟ راضی بودید؟؟؟

سلام نه ماندانا امیری فرزاد رضایی افتضاح بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40