2733
2734
گریه به کنار من نمیتونم ناراحت شم میفهمه گیر میده چی شده🤣

این که منم

تو یکبار دنیا اومدی ویکبار هم زندگی خواهی کرد پس بخاطر حرف مردم درس نخون بخاطر حرف مردم ازدواج نکن بخاطر حرف مردم سختی نکش به خاطر حرف مردم زندگی نکن فقط فقط به خاطر دل خودت زندگی کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای متاهل یکم از سختیای متاهلی میشه بگید؟ من مجردم و خیلیارو دیدم دوس دارن برگردن به دوران مجردی ...

بشنو و باور نکن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2728

اونجاش خسته ک شوهرت مثلا هوای خانوادشو داره تو از عصبانیت در حال انفجاری ک چرا آخه این کارارو میکنی وقتی به خودت و زنت محل نمیدن

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
دوستای متاهل یکم از سختیای متاهلی میشه بگید؟ من مجردم و خیلیارو دیدم دوس دارن برگردن به دوران مجردی ...

امضام

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
2740

یکیش اینکه یه بچه ی نق نقوداشته باشی همش بهت بچسبه روزانذاره بخوابی هی موهاتوبکشه حتی یه حموم نتونی بری شوهرتم کارای خاک ب    ر.     سری بخوادوهی غربزنه انقدروحت خسته میشه که یه بالش میخوای فقط بیهوش بشی بازم بگم😐

همسرودخترام عشقای زندگیم😍😍😍
یکیش اینکه یه بچه ی نق نقوداشته باشی همش بهت بچسبه روزانذاره بخوابی هی موهاتوبکشه حتی یه حموم نتونی ...

خب این چیزارو که از قبل آدم میدونه که قراره کلی کار و مسئولیت بریزه سرش

برو ب جمع زندگی متاهلا 

انصافا از کسلی مجردی خیلی بهتره با تمام مسولیت و سختیش

ی خواننده ای بود میگفت وقتی ک تو گریه کنی من ب وجود خودم شک میکنم....کی بود نمیدونم

کاش مردامون میفهمیدن درک میکردن گریه زن اونم بیصدا داغونش میکنه.مردای واقعی کجان ک نزارن اشک زنشون دراد

این روزا مردا دلیل99درصد گریه های خانومشون هستن کاش اونام با دیدن گریه های شریک زندگیشون مث اون خوانندهه شک میکردن ب بودنشون تو زندگی خانومشون

میشه یه صلوات برا اجابت حاجتم بخونید ممنونتون میشم🙇😔
آخه واسم عجیبه از ۱۰ نفر ۲ نفر راضیه از زندگی متاهلی

خب وقتی وسی تو قهر و باهاش هم کلام‌میشی معلوم بد میگه

یکی‌من خودم‌ از سر سال تا آخرش تو فکر طلاقم اما در حقیقت متاهلی بیشنر دوس دارم فقط بلد نیستم مدیریت کنم به هیچ‌عنوان حاضر نیستم مجرد بشم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 
2706