2733
2739
عنوان

کی شوهرش فوت شده خوشبحالش واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 3789 بازدید | 174 پست
من قضاوت نمیکنم عزیزم ،نمک رو زخم استارتر نمیپاشم،فقط با تجربه اطرافیانم که دیدم بچه ها چه ضربه های ...

بله واقعا درس میگین دعام کنین منم بتونم مادرخوبو با تحملی باشم واس بچه هام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم شما مث خواهر نداشتم نصیحتم کردین 

انشاالله خدا خودش هواتو داره ،شماییکه با آدمای با اخلاق خاص زندگی میکنید و بخاطر بچه هاتون فداکاری میکنید همین این دنیا وهم آخرت أجرثواب نصیبتون میشه،همیشه همینطور نمیمونه بلاخره یه راه نجاتی پیدا میشه که هم به صلاح خودت باشه هم دخترای گلت. من خودم مادرم بچه هام دخترن ،دخترا تا ابد به مادر نیاز دارن،البته دخترا بهترین ودلسوزترین مونس و همدم هستن برا مادراشون وحتی پدراشون،.

2740
ولی با این وجود اگه از بچه تون بپرسید که ترجیح میده شاهد این خشنونتا نباشه ولی مادرشم جدا باشه،حتما ...

خوب به خاطر همین صبر میکنم هیچ کس نمیتونه احساس کسی که بهش خیانت شده رو بفهمه مگه خودش هم همین درد رو داشته باشه خدا کنه حتی دشمن ادم هم براش پیش نیاد 

خوب به خاطر همین صبر میکنم هیچ کس نمیتونه احساس کسی که بهش خیانت شده رو بفهمه مگه خودش هم همین درد ر ...

بله کاملا حق دارید خیانت تصورشم خیلی سخته چه برسه به واقعیتش، اما وقتی پای طفل معصوما درمیون باشه دیگه اختیاراتت محدود میشه،و اینطوری مثل هر روز مردن و زنده شدنه،. الهی خدا راه خوشبختی رو برات باز کنه و همیشه سایه تون رو سر بچه هات باشه.