2737
2734
چرا؟

قرص اعتياد اوره و اينكه ضررش بيشتره

٢ سال قرص بخوره بعدش ديگه ادم نرمال نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دلیل اصلی افسردگی کم تحرکی هستش...چون کم تحرک هستن مدام فکر منفی میکنن...

فرد افسرده باید خودشو وادار کنه به حرکت...

برای فرد افسرده نشستن یعنی مرگ !

افسرده باید مدام راه بره...

برای افسرده نشستن بده...

اکثر اینایی که دارو میخورن اتفاقا بیشتر افسرده میشن...چون بیشتر میخوابن...

راه درمان افسردگی قرص نیست ...

راه درمانش حرکت کردنه....

تموم سرطان ها و دیابت ها و ...همه اینا بخاطر بی تحرکیه...

خود دیابتی ها هم میدونن که راه درمانشون پیاده رویه...اما تنبلی میکنن...

ادمی که کم تحرک باشه...از درون حالش بد میشه..

آبی که یه جا بمونه میگنده...

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از لحاظ علمی نمیدونم...ولی... • تنظیم کردن خواب • از دست ندادن ساعات اولیه ی صبح و خوردن صبحونه • ...

مرسی عالی بود

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
دلیل اصلی افسردگی کم تحرکی هستش...چون کم تحرک هستن مدام فکر منفی میکنن... فرد افسرده باید خودشو واد ...

راست میگی واقعا انقدر توخونه موندم افسرده شدم. فعلا کلاس خیاطی ثبت نام کردم که برم امیدوارم برام خوب باشه

2740
آدم نرمال نیست،یعنی چجوری؟ چه مشکلاتی پیش میاد؟

اره رفتاراش عوض ميشه 

خنده و ناراحتيش اصلا طبيعي نيست

فازش مشخص نيست

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چرا؟اخه من باید باپسرم تمرین کنم مدام ولی حوصله ندارم

اگه ميخواااي ادم سالمي باشييي قرص نخوور

خودتو با چيزاي ديگه اي درمان كن

قررص نه

من از نزديك ديدممم قرص چيكار ميكنه با ادمايي ك مشكل جدي هم نداشتن

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدین؟

عزيزم من يه شخص نزديكمه ٢ سال قرص خوورد

الان باهاش صحبت ميكني اصلا مثل يه ادم معمولي و سالم نيست

يهو ناراحت ميشه يهو ميخنده

حرفاشو يهو يادش ميره يا يهو كلافه ميشه 

با اينكه مشكلي نداشت فقط افسردگي بعد زايمان گرفت و شروع كرد ب قرص خوردن اين قرصا دائمي شدن و نذاشت كنار

الان وااقعا يه ادم بيماره ك ب قرص نياز داره

سوال منم هست

من خودم چند سالی می خوردم اول اینکه تاثیرش موقته بعد هی باید دوز دارو زیاد بشه به یه نقطه ای می رسی که همش خوابی و از نظر افسردگی هم چون همش خوابی و جسمت ضعیف شده از روز اول بدتر می شی که بهتر نمی شی. ضمنن ثابت شده از نظر علمی که داروهای افسردگی تو یه سری ها افکار خودکشی به وجود می آره و به قول دوستمون انسان و از حالت عادی خارج می کنه. واسه خود من عوارض زیادی داشت که چند سال بعد تازه فهمیدم مثلا از دست دادن حافظه و فراموشی، افت توان تمرکز و یادگیری، لکنت، بهم خوردن هورمونها که چند سال درگیرش بودم، مشکلات پریود و ... تو یه مقاله علمی هم خوندم که داروهای اعصاب تنها طیف داروهایی هستن که تاثیرشون روی بدن دائمیه. شما هر دارویی بخوری بعد یه مدت کبد و کلیه آثار دارو رو دفع می کنن و بدن خودش و بازسازی می کنه ولی داروی اعصاب چون مستقیمن مغز و تحت تاثیر قرار می دن یه سری نرون ها رو از بین می برن که دیگه قابل بازگشت نیست.ینی اگه زمان به عقب برگرده هیچوقت دیگه حاضر نیستم دارو بخورم. 

عزيزم من يه شخص نزديكمه ٢ سال قرص خوورد الان باهاش صحبت ميكني اصلا مثل يه ادم معمولي و سالم نيست ي ...

دقیقا یکی از بستگان ما حداقل 20 ساله داره دارو می خوره و الان وضعیتش به مراتب بدتر و وخیم تره از روزی که شروع کرد. روانپزشک و متخصص هم توی تهران نیست که نرفته باشه. واقعاً اگه دارو موثر بود بعد 20 سال باید بهتر می شد نه بدتر. الان رسمن یه بیمار روانی هست که باید بستری بشه.

به خاطر همین من اعتقادم اینه که اگه کسی لایف استایل و روش زندگی رو عوض نکنه هزارم دارو بخوره فقط بدتر می شه. این فامیل ما یه سره لباس مشکی و روضه و گریه و .... نه مسافرتی می ره نه تفریحی. موسیقی هم که می گه حرومه فقط آهنگ ناله گوش می کنه. بعد قرص می اندازه بالا انتظار معجزه داره.

دقیقا یکی از بستگان ما حداقل 20 ساله داره دارو می خوره و الان وضعیتش به مراتب بدتر و وخیم تره از روز ...

بله واقعا ب شخصه ديدممم دارو هاي اعصاب و افسردگي. و ... چه بلايي سر ادم مياره

يكي ديگم هستت به مرور زمان يه بدبيني پيدا كرده ك فكر ميكنه همه دشمنش هستن همه مسخرش ميكنن 

نميدونم رو چه حساابي قرص ميدن ب مردم واقعا

من خودم چند سالی می خوردم اول اینکه تاثیرش موقته بعد هی باید دوز دارو زیاد بشه به یه نقطه ای می رسی ...

عزیزم اخه من یه بچه طیف اتیسم دارم میخوام یه دارویی بده من سرحال شم باهاش کارکنم نه اینکه بخوابم

2706