2733
2734
عنوان

درامد نانوایی ها چقده؟؟

9171 بازدید | 21 پست

اجاره نباشه و نون سنتی باشه تو جای پر رفت و امد ماهی چقد سود خالص میمونه کسی تو اطرافیانتون هست بدونین درامدشون چقده

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی خوبه عالیه..داییم داره مغازه مال خودشه  خیلی ماشاالله درامدش عالیه فقط اینجور میتونم بگم ک خونشون یه نقطه عالی با بهترین وسیله ها و ماشین و...البته خیلی تلاش کردا

دوس دارم یه روز برسه ک یکی رو داشته باشم بهش بگم دخترم..پسرم...من دارم یاد میگیرم از ارزوهام یکی یکی بگذرم..همونطور ک از خودم..احساسم...زندگیم...خنده های از ته دلم گذشتم...دارم عادت میکنم ب نداشتن..نشدن..نبودن..ب راستی ک عادت چیز ترسناکیست...
2731
خوبه شوهر خواهرم عباس آباد تهران مغازه نونوایی داره هم اجاره داره هم کار می‌کنه  بما که نمیگه ...

10تومن ک چیزی نیس ب نظرم

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
چقدر درآمد داره مغازشون؟ شوهرت چی میگه 

صاحبکارشوهرم معازه ازخودشه وضعش توپه پونزده نفرزیردستش کارمیکنن .سه تاتنوردارن یه سنگک یه تافتون یه لواش .شوهرم میگه ماهی ۴۰تومن براش میفته بهترین ماشین زیرپاشه ..مرده ۳۵سالشه