2733
2739
عنوان

برای زشتا هم خواستگار میاد؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 48 پست
چه ربطی داره مهم اعتماد به نفس و شخصیته ولی بازم اعتماد به نفس از همه چیزززز مهم تره نمیخوام قضاوت ک ...

🤐این ۲۵ ساله واس ما بود 

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
مشکل اینه خوشگل نیستن ولی پری میخوان😂  

خو بس همی دخترا پرروشون کردن اگه جا رسیدن به ظاهر حرص قبافه سعی میکردن قوی مستقل باشن اونوفت همو مردا دنبالشون میفتادن😁

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد دیدم اطرافم که زشتا شوهر خوشگل دارن😐

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 

معیار زشتی رو کی تعیین میکنه؟ رسانه ها؟ همونایی که یه دختر سردسیری لهستانیه رنگ پریده رو بعنوان مدل انتخاب میکنن؟

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
2731

یه دختره تو دانشگاه ما بود تقریبا هیچ زیبایی نداشت زیبایی که عامه مردم دوست دارن اما شوهرش هم از لحاظ تحصیلات ازش بلاتر بود هم خیلی خوش قیافه بود هر کی میدیدش اینشکلی میشد😐😐😐

باید خدا شوی تا که بفهمی علی که بود! 
یه چیز یادم افتاد بگم حضرت زهرا واسه زشتا دعا کرده براهمینه زشتا هممییشه خدا تو اوجن 

راست میگییی😐😂😂

به نام خداوند رنگین کمان ✨                         مسخرس که زندگیمونو صرف راضی کردن کسایی میکنیم که ی عمر از خودشون راضی نبودن!:)
2738

ببین من یکی میشناسم دختره زشت به تمام معنا

کم هوش در حدی درست نمیتونست درس بخونه

خانواده میتونم بگم فقیر. اصلا کسی رو نداشت در واقع

حتی پدر مادر 

بعد ازدواج کرد با یه پسری که قیافه اش که بهتر از خودشه. خونواده اشم خوبن

از اولم خونه و ماشین داشت. الان بهترش کرده. تازه پسره واسه دختره هم ماشین خریده

یه دختر خوشگلم‌داره که شبیه باباشه ولی خوشگلتر

البته خیلی سن کم ازدواج کرد ولی فکر کنم تنها خواستگارشم بود

البته من ی دختریو میشناختم واقعا فکرشو نمیکردیم چنین کسی بیاد براش خاستگاری😐😐 خانواده شوهر خیلیییی خوشگل بودن خودش خداییش متوسط ی ذره رو ب پایین بود 

من هنوز نفهمیدم چجوری 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
الان میگن پز زیر پوستی دادی😂😂😂

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
ببین من یکی میشناسم دختره زشت به تمام معنا کم هوش در حدی درست نمیتونست درس بخونه خانواده میتونم بگ ...

خدارو شکر. از چیزایه دیگه شانس نداشته حداقل از ازدواج داشته

🥰BTS🥰.آرمی.😋25سالمه.تیکر پایان قرار داد رهن خونمون وپایان مستاجریم😁انشاءالله که به خونه خودمون اسباب کشی میکنیم. و صاحب خونه میشم. من خوشبخت ترینم😁😁.   با قانون جذب میخوام خوشبخت شم😊😜 ومیشم. الهی شکرت. 
ببین من یکی میشناسم دختره زشت به تمام معنا کم هوش در حدی درست نمیتونست درس بخونه خانواده میتونم بگ ...

از اینجور ازدواجا کم نیست😂😂😂😂😂فقط من‌جز اون جذابام که گیرندهام خرابه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706