2737
2734
عنوان

جهیزیه سرکاری

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 46 پست
اصلا نگفته که الکی بوده تایپیک قفل ازکجا شما این حرف دیدین؟

برو لینک شو بچه ها گذاشتن دوست عزیز :////

پزشک  اندکی روانشناس عاشق زندگی و لبخند مردم ... دغدغه مند 

من نهخودم تاپیک های خیانت اینجارو باور دارم نه جهیزیه ن عکس از هیکل و خودشون نه میزان درآمد...تنها چیزی ک یکم باورش برام راحته عکس غذا گذاشتن و سوالای ساده اس همین

ترجیح میدم به خاطر کسی که هستم ازم متنفر باشین تا اینکه به خاطر کسی که نیستم دوسم داشته باشین🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی رو طفلکی خجالت نمیکشن ملتو میزارن سر کار چنان هم کلاس میزاشت تو انبار وسایلم داریم خونه میخریم... ...

دقیقا   

من نهخودم تاپیک های خیانت اینجارو باور دارم نه جهیزیه ن عکس از هیکل و خودشون نه میزان درآمد...تنها چ ...

دقیقا  وای میزان درامد و نگو همه ماشالله دکتر مهندس چ درامدایی   

2731

واقعا الکی بود؟  من اون اولاش تو تاپیکش بودم عکساشو که دیدم یکم دلم گرفت و حسودیم شد که چقدر جهیزیه اش شیکه و کلی دلسرد شدم نسبت به جهیزیه خودم بعدش سریع از تاپیکش بیرون زدم که بیشتر از این  حس و حال منفی ایجاد نکنم 

عیب نداره تجربه شد :)
واقعا الکی بود؟  من اون اولاش تو تاپیکش بودم عکساشو که دیدم یکم دلم گرفت و حسودیم شد که چقدر جه ...

دقیقا منم قیمتارو پرسیدم ازش خیلی خوشگل بودن بعد یهو یکی عکسای همینا که اسی گذاشته بودو از گوگل فرستاد بعد که لو رفت گفت دیدم همه جهیزیه شون خوشگله من ندارم گفتم بزارم :/

اینهایی که میگن اوخی و طفلک احیانا همونایی نیستند که کسی عکسی بگذاره میگن نذار شاید کسی نداشته باشه؟

یعنی عکس واقعی بذاریم عیب داره درآمد واقعی بگیم عیب داره ولی دروغ بگیم میشیم اوخی طفلک 

😁
2740
https://www.ninisite.com/discussion/topic/6482731/جَهیزیههایمنعکس

عکس خودشو هم گذاشت..اونم سرکاری بود؟

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

بخشش از بزرگانه بچها گناه داره😔🖤

شاید دلش خواسته دونفر بهش بگن چه خوب خوش بحالت

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
بخشش از بزرگانه بچها گناه داره😔🖤 شاید دلش خواسته دونفر بهش بگن چه خوب خوش بحالت

اره ولی خب نباید دروغ میگفت از اول درد و دل میکرد مثلا میگفت همه جهیزیه خریدن من ندارم فلان ادم دلداریش میداد خیلی رو مخه اینکار اخه یهو این همه صفحه بگذره تازه خودشم نگه ی کاربر دیگ پیدا کنه عکساش نتیه بعد اعتراف کنه  حالا ایشاالله که خدا کمکش کنه اونم جهیزیه خوب بگیره و حسرت نخوره هیچوقت  

اره ولی خب نباید دروغ میگفت از اول درد و دل میکرد مثلا میگفت همه جهیزیه خریدن من ندارم فلان ادم دلدا ...

♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔
نمیدونم من سریع از تاپیکش زدم بیرون وقتی فهمیدم سرکاریه

عکسشو صفحه های اول گذاشت...میگفت۱۷سالمه

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید....