2737
2734

بعضی اسمها مثل امیرحسین.امیرمهدی ...اینا هیچوقت از مد نمیفتن و ابهت دارن.تو فامیل ما مورد داشتیم سه چهار تا پسر داشتن داریوش و ...اینجور اسما گذاشته بودن والدینشون.چهل سالگیش رفته بود عوض کرده بود گذاشته بود علی.تازه گله هم میکردن اینا چه اسمایی هست گذاشتین رو ما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشيد ولي اونا عقلشون كم بوده 

زیبایی حقیقی به این موضوع که موهایتان چه رنگی است یا رنگ چشم هایتان چیست ربطی ندارد. زیبایی حقیقی، در حقیقت این است که به عنوان یک انسان، چه کسی هستید. اصولتان چیست،حوزه ی اخلاقیاتتان چیست.
2728

یک مساله کاملا شخصیه اسمی که از نظر من مناسب نیس ممکنه از نظر خیلیا و با توجه به فرهنگ و لول اجتماعیشون مناسب باشه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

آخه کی تو سن 60 سالگی میره اسمشو عوض میکنه بعدم داریوش که اسم خوبیه منم از اسمای عجیب و غریب امروزی خوشم نمیاد اسم باید معنی زیبا داشته باشه اسمای الان یه دونه اولش آ میذارن یکی آخرش وسطش عوض میکنن آرتا ارسا ارکا آرنا تا برو آخر 

دلم برای شبای خونه روستایی مادربزرگم تنگ شده شبایی که رو لحاف و تشک یخ غلت میزدیم   شبایی که با صدای قور قور قورباغه ها جیر جیر جیرکا خوابمون می‌برد آخ که چه آرامشیییییی  
2738
سليقه ها فرق داره مورد داشتيم اميرعلى اسمش و عوض كرده امروزى گذاشته

امیرعلی اتفاقا امروزیه.بیشترین ثبت رو داره.

هیچ جای دنیا مث ایران نیس که یه اسم جدید بسازن و اونو امروزی بودن بدونن. خارجیا اسم میزارن ارتور دیوید و ... هیشکی نمیگه اینا قدیمی شدن همچنان هم همون اسمارو میزارن.

تو روستای پدر شوهرم اکثر پیر زنا اسماشونو عوض کردن  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔

اسم سلیقه ای هستش و کسی هم تو سن پنجاه شصت دیگه فکر عوض کردن اسم نیست

ماهم مورد داریم طرف اسمش فاطمه اس ولی میگه نمیخوام باید اسممو عوض کنین از ۱۵ سالگیش داره میگه 

همه فکر میکنن نظر خودشون بهتره و خب طبیعی هم هست 

بعدشم آدم نمیدونه ک فردا پس فردا بچه اش از اسمش خوشش میاد یا نه 

من ک با عوض کردن اسم مشکلی ندارم اگه پسرم اسمشو دوست نداشت میتونه بره عوض کنه هرچی دلش خواست بذاره

آخه کی تو سن 60 سالگی میره اسمشو عوض میکنه بعدم داریوش که اسم خوبیه منم از اسمای عجیب و غریب امروزی ...

عزیزم زن داییم اسمش رو الان ۴۵ساله شه درخواست داده عوض کنن اصلا از اسمش خوشش نمیاد

خدایا نگاهت رو از ما نگیر
2706