2752
2734
عنوان

درآمد شوهراشون چقده و چقدر خرجی میگیرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4792 بازدید | 198 پست

درامدش روز موزیه تو اسنپ کار میکنه  وهرچی کار میکنه میذاره دستم ازشون خرج میکنم وبقیه  کنار میذارم برا  نسیه  

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه خریدا با خودشه،یکی از کارتاشو میده دست من،میگه پیشت باشه هروقت خواستی خرج کن یا پول برا خودت بردار،دستی هم خودش میاره چندتومنی میده

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2731
درآمد شوهرم رو بگم هزار تا ناله ونفرین باید اینجا از کاربر ها بشنوم پس این قسمت رو فاکتور می گیرم،ما ...

عزیزم من کرم دارم میشه بگی

بیشعوربودن زمان و مکان نمی‌شناسه آدم بیشعور همه جا خودشو نشون میده لطفاً یکم شعور،چه سرنوشت غم انگیزی دارد کرم ابریشم تمام عمر پیله می‌دوزد ولی به فکر پرواز است...،کجایی سهراب،آب را گل کردند زخمها بر دل عاشق کردند، که همین نزدیکی عشق را دار زدند،همه جا سایه دیوار زدند،گفته بودی قایقی خواهم ساخت و دور خواهم شداز این شهرغریب...،قایقت جا دارد؟من هم از همهمه ی داغ زمین بیزارم......
درآمد ماهی دو تومن چقدر کم

دیگه اینم روزی ما هستش، رفتم سرکار ولی کرونا گرفتم عین همون پولخرج شدمطمئن شدم دیگه روزی ما همین قدره،

تازه امسال شده دو تومن قبلش ۱/۲۰۰بود

به نیت خوب شدن پسر قشنگم سوال های درسی از کلاس اول تا پنجم رو جواب میدم 

درآمدش خیلی زیاده به من دقیقشو نمیگه ولی به شدت خسیسه

همه ی خریدا پای خودشه ک اونم همرو انقد کم میگیره که کم مصرف کنیم یه بچه دارم

به منم ماهی دویست اینا میده که اینترنت و شارژ و آرایشگا برم تمومه 

برای لباس اصلا پول نمیده

و من برای زندگی تورا بهانه میکنم....
درآمد شوهرم رو بگم هزار تا ناله ونفرین باید اینجا از کاربر ها بشنوم پس این قسمت رو فاکتور می گیرم،ما ...

الان اطلاعات مفیدی که دراختیار استارتر گذاشتین چی بود؟

بذار عشق به خدا قلبتو شفا بده و آزادت کنه..