2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به امید آن که شاید برسد به خاک پایت

چه پیامها سپردم همه سوز دل صبا را

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
سلام مولایم سلام یاور یتیمان سلام باور ایتام سلام مونس غمهام سلام مولایم
اره من همون دخترک یتمی هستم که از بچگی باباشو از دست داد اره همونم که وقت بابامو از دست دادم در خونتو زدم و گفتم اجازه هست من شماارو بابا صدا بزنم اره من همونم که وقتی شب یشد همه در خواب بودن من دعای ناد علی کبیرتو میخوندم اشکامم میریخت اره مولایم عیدت مبارک
امروز دوباره در خونت اومدم با چشای خیس محبت پدرمو میخوام اره من تنهام دلم گرفته قلبم شکسته
مگه عیدت نیس منم یتیمم حاجتمو بده مولایم
عیدت مبارک با سبذ سیب سرخ در خونت میام در میزنم دوباره فریاد مزنم مولایم علیستتتتتتتتتتت
اینجا کلبه دلنوشته هامه شعر هایی که حرف دلمه http://ffri.mihanblog.com/
سلام مولایم سلام یاور یتیمان سلام باور ایتام سلام مونس غمهام سلام مولایم
اره من همون دخترک یتمی هستم که از بچگی باباشو از دست داد اره همونم که وقت بابامو از دست دادم در خونتو زدم و گفتم اجازه هست من شماارو بابا صدا بزنم اره من همونم که وقتی شب یشد همه در خواب بودن من دعای ناد علی کبیرتو میخوندم اشکامم میریخت اره مولایم عیدت مبارک
امروز دوباره در خونت اومدم با چشای خیس محبت پدرمو میخوام اره من تنهام دلم گرفته قلبم شکسته
مگه عیدت نیس منم یتیمم حاجتمو بده مولایم
عیدت مبارک با سبذ سیب سرخ در خونت میام در میزنم دوباره فریاد مزنم مولایم علیستتتتتتتتتتت
اینجا کلبه دلنوشته هامه شعر هایی که حرف دلمه http://ffri.mihanblog.com/
گفتمش نقاش را نقشی بکش از زندگی *** با قلم نقش حبابی بر لب دریا کشید

گفتمش تصویری از لیلا و مجنون را بکش *** عکس حیدر در کنار حضرت زهرا کشید

گفتمش بر روی کاغذ عشق را تصویر کن *** در بیابان بلا تصویری از سقا کشید

گفتمش سختی و درد و آه گشته حاصلم *** گریه کرد آهی کشید و زینب کبری کشید
اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2706