2733
2734
منم وضعیت مالیمون جوریه مث همین الان بخوام برم مامان بابام نهایت ۵۰۰ میلیون بهم بدن😬🤦🏻‍♀️

گذشت اون زمانی که ایرانیا می رفتن اونور از جیب می خوردن

الان فقط اقازاده ها می تونن با پول شخصی برن اونور زندگی

بقیه بلااستثنا بورسیه نیاز داریم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذشت اون زمانی که ایرانیا می رفتن اونور از جیب می خوردن الان فقط اقازاده ها می تونن با پول شخصی برن ...

دقییییییقا

کاااااااش میشد کاری برم

ولیییییی رشته های ما نیاز به معادلسازی و گذروندن دوره اینا داره که هم هزینه خیلی زیاده هم سخت هستن به شدت

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
مهندسی انرژی زبان ژاپنی رو یه گام برداشتم، هزاران گام دیگه مونده😅 بله فول فاند، بدون فاند که نهای ...

ایتلس دادین شما؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2728
دقییییییقا کاااااااش میشد کاری برم ولیییییی رشته های ما نیاز به معادلسازی و گذروندن دوره اینا داره ...

بورسیه گرفتن راحت تر از اونه که خیلیا فکر می کنن

شما وقتی به استادا ایمیل بزنید اکثرا می دونن به فاند احتیاج دارید و معمولا خودشون این بحث رو مطرح می کنن و اگر قبلتون کنن معمولا می تونن فاند رو تامین کنن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
بورسیه گرفتن راحت تر از اونه که خیلیا فکر می کنن شما وقتی به استادا ایمیل بزنید اکثرا می دونن به فا ...

اره میدونم ولی اخه دیگه ادم تا چندسالگی درس بخونه😅🤦🏻‍♀️

من رشتم تو هیمن دکتری عمومیش خیلیییی سخته🥴

تافل دادم

اهان

موفق باشی گلم

کلییییی روزهای خوب در انتظارته من مطمئنم❤️😍

2740