2733
2739
باختیم که باختیم پذیرفتیم ولی این پستتو بادت باشه نوبت شمام میرسه!! جدی جدی دارید دل میشکونید شماه ...

خوشحالی نکنیم پس چه کنیم؟؟؟

بعدشم شما ها بودین میگفتین پرسپولیس چیزی نیست کری های قبل بازیتون رو توی اینستاگرام دیدیم 

پس شما چرا انقدر حرف میزنید حالا ما نزنیم که بردیم🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون بشدت بهتون فشار اومده😃

نه والا

این سری خب ما سری بعد شما

من خودم میدونستم پرسپولیس میبره حسم خیلی قویه ولی خب دوست داشتم مساوی شه یا برد تیم خودم :)

موفق باشن

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
آروم باش  والا از صبح شماها داشتین تاپیک میزدین الکی جو میدادین تو بازیم که همش دنبال دعوا بو ...

من تاپیک زدم؟

اونا به شما توهین نکردن ولی بعضی ها هی میان میگن کیسه کشا و این چرت و پرتارو تموم کنین

2728

۱۸۴

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
خوشحالی نکنیم پس چه کنیم؟؟؟ بعدشم شما ها بودین میگفتین پرسپولیس چیزی نیست کری های قبل بازیتون رو تو ...

خب دارم تبریک میگم بهتون😐

شما میگید چون باختید گریه کنید مگه دنیا تموم شده؟

حالا این همه ما حالا یبارم شما😂😂😂

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
همچنین 

کسی که شروع میکنه مشکل داره نه کسی که دفاع میکنه😎

اگه شعور کری فوتبال نداری منو ریپلای نکن که شانم با هم صحبتی با بعضیا پایین نیاد

من به کسی توهین نکردم 

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2740
نه والا این سری خب ما سری بعد شما من خودم میدونستم پرسپولیس میبره حسم خیلی قویه ولی خب دوست داشتم ...

خداروشکر ک پرسپولیس برد

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...
کسی که شروع میکنه مشکل داره نه کسی که دفاع میکنه😎 اگه شعور کری فوتبال نداری منو ریپلای نکن که شانم ...

برو توهینتو ی باز دیگه دید بزن 

دفاع دال بر بی ادبی نیس

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
خب دارم تبریک میگم بهتون😐 شما میگید چون باختید گریه کنید مگه دنیا تموم شده؟ حالا این همه ما حالا ...

آفرین دقیقااا درست میگی بعضیا کری خوندن رو با فحش و تیکه انداختن اشتباه گرفتن یبار پرسپولیس میبره یبار استقلال نمیدونم این دعواها برا ی چیه

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜

چرا دارین میسوزین استقلالیا جونم 

گول گاو زبون بخورین برا اعصاب خوبه 🤣🤣🤣

دارم از سایت میرم به امیددیدار و وقتی که به آرزوهام رسیده باشم💜💜💜💜💜💜💜💜خدانگهداربازم میااااااام به این سایت 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙امیدوارم اگه حرفی زدم که رنجیدین ازم بگذرین❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2706