2737
2734
عنوان

کسی هست بیاد مافیا بازی کنیم؟

619 بازدید | 52 پست

از اینجا دانلود کنید

وارد پایین که بادایره قرمز مشخص کردم بشید

از قسمت سرچ آویژه رو پیدا کنید منو دنبال کنید 

هرکی میاد لطفا لایک کنه تا منتظرش باشم

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

راس ساعت ۱۰ منتظرتون هستم بدویید بیایید خیلی خوش میگذره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بازیه دهات هم مافیا آنلاینه اینو نمیدونم چطوریه اما اون خ باحال بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا من اصلا بلد نیستم چجوریه اصلا چجوری بازی میکنین

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
چرا من اصلا بلد نیستم چجوریه اصلا چجوری بازی میکنین

بیا همونجا چند دور بازی کنی یاد میگیری

2740
من هستما اویژه جون همون ایدا هستم

ساعت۱۰ بیا تالار بنفش

چجور بازی هست 

بیا همونجا یادت میدم خیلی حال میده

2706