2737
2739

معلوم بود که ما میبریم 😎😎

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 ...

برو خجالت بکش

فکر نکن منحصر به فردی نه عزیزم شما الکی متصل به برقی
2728
مبارکتون باشه 💙💙💙💙💙💙

شعور شخصیت از شما باید یاد گرف ن اونا ک لنگ لنگ ریختن ت استوری....❤❤

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
ماجرای دعوا چیهههه من ندیدم😢😢😢 کدوم بازیکن با کی دعواش شد؟؟

بازیکن های استقلال زورشون گرفته بود باختن دعوا راه انداختن همیشه همین کار رو میکنن وقتی میبازن بازم میگم خاک تو سر داور 

(درخواست دوستی ممنوع) دوستان لطفا امضای منو خوندید برای مامانم بیماری خاص داره دعا کنید صلوات بفرستید برای عشقمم دعا کنید صلوات بفرستید مشکلش حل بشه کلی خوشحال بشه   هیچکس درخواست دوستی نده  تو مرا جان و جهانی چه کنم جان و جهانی راتو مرا گنج روانی چه کنم سود و زیان را... دوستت دارم بی بهانه عاشقانه💗💓❤💘❤💑💏
2738
مبارکتون💙

ممنون که باشعور ومهربونی

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد