2733
2734
عنوان

بیاید از محصولات مراقبتی پوستتون عکس بزارید بهتر شده صورتتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1515 بازدید | 40 پست
همشوووون مث بچه هامن 😂 تی تری و خیلی میدوستم مخصوصا تونرش ، آبرسان وچه و اوردینری هم عالی ان برای پ ...

میفهمم منم خیلی دوس دارم این چیزا رو😍😂

یه مرطوب کننده دست بهم معرفی میکنی زیبا

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ارره من خیلی پوستم چربی ترشح میکنه کمترش کرده  وچه عالیه دور چشمشم میخوام بگیرم

من از دورچشم وچه واقعا راضی ام خیلی خوبه 

الیوکس هم دارم خوبه 

من پوستم حساسیت نشون داد به تی تری 

من از دورچشم وچه واقعا راضی ام خیلی خوبه  الیوکس هم دارم خوبه  من پوستم حساسیت نشون داد ...

بلفامد داشتم خوب بود این سری وچه میگیرم کافئین اوردینری هم برای تیرگی میگن خیلی خوبه 

سیویدشو بگیر ایندفعه ملایم تره

این پیلینگ اوردینری برای لک و شفاف شدن پوست خیلی خوب بود گرونه ولی واقعا ارزش خریدن داشت قبل از استف ...

اوردینری رو عاشقشم میخوام ماهی یه محصولشو بگیرم انقد خووبه 

ابرسانش ک خیلی راضی ام

اوردینری رو عاشقشم میخوام ماهی یه محصولشو بگیرم انقد خووبه  ابرسانش ک خیلی راضی ام

این پیلینگش حتما امتحان کن 

من خیلی خوشم میاد ازش دیگه فقط همین میخرم اسکراب نمیخرم این هم لایه بردار سطحی میکنه هم عمقی

نیاسینامیدش هم خیلی خوبه 

کلا اوردینری برندیه که وقتی استفاده میکنی قشنگ تاثیرش به وضوح حس میکنی

2738
بلفامد داشتم خوب بود این سری وچه میگیرم کافئین اوردینری هم برای تیرگی میگن خیلی خوبه  سیویدشو ...

من یه دورچشم معمولی کلا استفاده میکنم چون دورچشمم مشکل خاصی نداره 

مشکل من جوشه😂