2777
2789
عنوان

بی بی چک منفی بعد از ۲۱ روز تاخیر

| مشاهده متن کامل بحث + 2967 بازدید | 31 پست
من بعد از ۲۳ روز تاخیر مثبت شد البته ۱۳ روز تاخیر که داشت زدم منفی بود دیگه نزدم تا ۲۳ روز تاخیر

خوش به حالتون کاش منم اینجوری باشم ولی باز یک ساعت پیش بی بی چک گذاشتم بعد از نیم ساعت ی هدله انداخت وقتی خشک میشن هاله میندازن همسون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم امید وار باش من دیگه دنبال دکتر بودم که کمکم کنه پریود بشم

واسم دعا کن چون تا الان دوبار سقط داشتم خانواده شوهرم میگن چون لاغر و ضعیفی نمیتونی بچه نگه داری

خوش به حالتون کاش منم اینجوری باشم ولی باز یک ساعت پیش بی بی چک گذاشتم بعد از نیم ساعت ی هدله انداخت ...

چ مارکی؟

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
واسم دعا کن چون تا الان دوبار سقط داشتم خانواده شوهرم میگن چون لاغر و ضعیفی نمیتونی بچه نگه داری

زن داداش من با ۱۶۰تا قد ۴۵ کیلو بود و لاغر و ضعیف العان یه پسر کوچولو داره

اینا همش حرفه گوش نکن

چرا به رحمت استراحت نمیدی؟

چرا انقد زود اقدام کردی

اگه این ماه باردار نبودی استراحت بده به رحمت

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
چرا به رحمت استراحت نمیدی؟ چرا انقد زود اقدام کردی اگه این ماه باردار نبودی استراحت بده به رحمت

اخه تنبلی تخندات دارم به این راحتیا باردار نمیشم اون دوتارم هر کدوم یکسال طول میکشید

عزیزم بعد از چندوقت تاخیر فهمیدی بارداری؟تا کی بی بی چکت منفی میشد

من٤روز تاخير. سعي كن قبل از صبحانه خوردن تست بزني

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
همیشه صبح میذاشتم امروز دگ بعدازظهر گذاشتم خب شما زیاد تاخیر نداشتید

اخه من يه هفته بعد از تموم شدن پريوديم باردار شدم

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
2801