2737
2739

چون مگه ميشه بعد ١ هفته انقد سريع خودشو نشون بده 

كسي بوده همچين تجربه يي داشته باشه 

خيلي هم از صبح اعصابم خورده و حساس شدم ولي ٥ روز ديگه هم موعد پريودمه موندم بخاطر قبل پريوده يا نه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبر کن تا روز موعدت

اگ پری نشدی بی بی بزن

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2731

عزيزم دلم نمياد اميدوارت كنم اخه شايد باردار نباشي اما من علائمم تو همون هفته اول بود. زود خستم ميشد. پاهام موقع راه رفتن يهو سست ميشد. سر گيجه هم داشتم

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
2738
عزيزم دلم نمياد اميدوارت كنم اخه شايد باردار نباشي اما من علائمم تو همون هفته اول بود. زود خستم ميشد ...

واقعا؟؟؟؟يعني امكانش هست؟؟؟؟شما بعد يه هفته اسنجوري شده ؟بعد اقدام 

واقعا؟؟؟؟يعني امكانش هست؟؟؟؟شما بعد يه هفته اسنجوري شده ؟بعد اقدام 

اره. من يه هفته بعد تموم شدن پريوديم اين علائم رو داشتم. و به اين نتيجه رسيدم كه تخمك گذاري فقط وسط دو سيكل نيس و هر زمان ميتونه باشه. من تخمك گذاريم بعد از تموم شدن پريوديم اتفاق افتاده بود

كاش احساسات زن ها رو انقدر ساده نميگرفتيم. احساسات يك زن تمام دارايي اوست. وقتي احساسات يك زن رو ناديده ميگيري شايد يك بار يا دو بار يا حتي سه بار دلش بشكنه و غصه بخوره و بعد ببخشه اما بار چهارم ديگه نميبخشه،نه ميبخشه و نه ديگه اون ادم سابق ميشه
عزيزم دلم نمياد اميدوارت كنم اخه شايد باردار نباشي اما من علائمم تو همون هفته اول بود. زود خستم ميشد ...

بعد چند وقت فهميديد بارداريد

من ٨ روز پيش اقدام داشتم 

من اگه پريود شم يعني باردار نيستم درسته؟

اره ديگه

اگه تا الان جلوگیریتون مدل دیگه ای بود مثل طبیعی، حس و حال بعد از اقدامتون بخاطر همون اسپرمه که وارد محیط رحم شده. به بارداری ربطی نداره. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706