2733
2734
عنوان

بسی بی‌شعورند

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم بدم میااااد

چندروز پیش یکی میگفت قدم کوتاهه یه کاربر دیگه پز قدشو میداد درحالی که قدش متوسط بود

آهای طعنه زده چشم تووو به چشمای راسو            ستاد مبارزه با تبعیض علیه حیوانات                            دوستانی که تو امضاتون مینویسید کاربری برای دونفره،زور نزنید عزیزان ما باور نمیکنیم                    خسته از جانی که در قفسی به نام تن اسیر است🥀
2728
2738
منم دیدم با نازو افاده میان پزشون میدن ب اونکیه دلش سوخته اخه بیشعور اون بیچاره خودش دلش میسوزه سوزو ...

درسته اما گاهي هم حواسشون نيست دارن نمك به زخم ميپاشن بعضي فكر ميكنم  قصدشون پز دادن نيست 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
معلومه گنده ...کرده زنیکه الاف😑

بيشتر از اينكه بدم بياد به عقلش شك كردم خيلي خنديدم😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
زیر تاپیک من نبوده ولی از این موردا زیاد دیدم

بله درسته.....کلی عرض کردم..واقعا جامعه بدی داریم

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢
درسته اما گاهي هم حواسشون نيست دارن نمك به زخم ميپاشن بعضي فكر ميكنم  قصدشون پز دادن نيست& ...

زن ب اون گندگی میاد از خودش و شوهرش تعریف میکنه اونم جلو سینه سوخته نمیفهمه؟ یا متوجه نیس؟؟ حرفا میزنین

مُرداب از رود پرسید: چ کردی ک زلالی؟! رود گفت: گذشتم..
2706