2733
2739
اره عزیزم توروخدازودببرش منم دخترمودیربردم دکتردرصورتی که دکترگفت اگه زودترمیوردی خیلی زودترخوب میشد ...

چشم حتما عزیزم‌ممنونم ازت شمابسیار بامحبتی هرچی از خدابخای امیدوارم بهت بده 

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دکتر چرا نمیبری؟  رفلاکس  شوخی نیست . تعجب میکنم  وااا😑😑

شما مادری؟

پسر منم داشت دکتر بهش امپرازول   داده بود

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
خیییلی پسرم‌همیت الان که ۴سالو نیمشه بشدددتت بدغذا سرمو سفید کرده دیگه

پسر من  چشماش  انحراف پنهان   داره

کاش فقط سخت بود    داغون شدم

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2738

دکتر پسر منم ی شربت خارجی داد فقط ی داروخونه داشت اونم شوهرم س بار رفت تا تونست بگیره  ۱۶۰ بود قیمتش پسرم اونو میخورد اب رو اتیش بود سریع اروم میشد حیف ک دادم ب رفیقم  وگرنه عکسشو میفرستادم .حالا از دوستم میپرسم اسمشو میگم

برای رفلاکس پدی لاکت .برای کولیک معده کولیکیز

مردِ کوچکم روزی تکیه گاه  امنی برای یک زن میشوی شانه هایت  پناهگاه  میشوند ودستانت امنیت بخش  دستانی  دیگر ومن آن  روز مث  امروز و همیشه به  داشتنت افتخار میکنم‌و دختر قشنگ ترین ناز خداست و تجلی عشق و شاهکار خلقت
دکتر پسر منم ی شربت خارجی داد فقط ی داروخونه داشت اونم شوهرم س بار رفت تا تونست بگیره  ۱۶۰ بود ...

مممنونم ازت عزیزم ممنون واقعا اگه عکسشو بفرستی میرم پیداش میکنم حتما

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
برای رفلاکس پدی لاکت .برای کولیک معده کولیکیز

مممنونم گلم اینارو امتحان کرده خوب نشده

زینک.رفلاکس زیاد.میکنه زینک.گلوکنات بهتره باز اما چون بچه ات بالا میاره اونم.خوب نیست

باشه فک کردم شاید خوب باشه من به دختر

2706