2733
2734

توروخدا کمکم کنین درمانده شدم دیگه هرروز داره بالا میاره وهمه میگن چرا لاغره اخه چکار کنم من شربت تقویتی یا چاق کننده یاهرچی بهم بگین ممنون میشم از کمکتون 

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.

عزیزم شربت خارجی هس خیلی خوبه اسمشو نمیدونم ببر دکتر خوب طفلیو

اول اینکه ی صلوات مهمونم کن آاااا قربونت ...  بعداینکه لایکم نکن عزیز من مرسییییی ازت ...  واینکه علاقه خاصی ب کله پاچه و اسم رها دارم ...  و و و عاشق خونوادمو پسرمو شوهرمم...  درون گرایی مزخرفی دارم همش فکرای چرت پرت تو سرمه ...  تو برخورد اول همه میگن خیلی بامزوشیرینم ...  دیگه اینکه نی نی یار کاربری سوممه ولم کن دیگه شماره ندارم...  وووو در آخررر                                                                                                ❤شکرت خدای قشنگم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه تحت نظر پزشک نیست؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731
2738
عزیزم ببرید دکتر بهروز مقدادی، با یه نسخه پسر من رو درمون کردن

کجا هست مطبش .شهرش رو هم بگید من کرمان هستم 

همراه شو عزیز...همراه شو عزیز...تنها نمان به در.کین درد مشترک...هرگز جداجدا درمان نمی‌شود.
اگه رفلاکس داره باید ببریش دکتر خودش براش دارو مناسب میده چند ماه مصرف میکنی خوب میشه. 

دکتر بردم نکسیوم دادبه اصلا خوب نشد اصلا

2706