2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این تختشه 

عزیزم...من چوب سرویس چوبش تخت داره دیگ تخت کنار مادر نگرفتم

میشه از لباساشم عکس بدی😍😍

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
2728
۱۹تیکه چندقیمت خریدی..

۲۷۰ تومن نخ پنبه ضد حساسیت هستش 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738
 ۲۷۰ تومن نخ پنبه ضد حساسیت هستش 

چقد خوب عکس میدی

ميشه واسه مادر شدنم لطف کنید صلوات بفرستين و دعام کنین خدا بهم بچه هاي سالم وصالح بده ممنونتون ميشم محتاج دعاهاتون هستم ! 🙇🙇🙇🙇🙏🙏بعد چندسال چشمم به نوشتم خورد😭الان خدارو شکر دوتا بچه سالم دارم😍
ذوق زده شدم دیگ گذاشتم اینارم😁

عزیزززم😍😍😍عالیه

میگما لباسارو میگی چیا خریدی از هرسایزی چیا خریدی؟؟

تکه ای خریدی یا کارتونی؟

لباساش چقدرشد؟

عزیزززم😍😍😍عالیه میگما لباسارو میگی چیا خریدی از هرسایزی چیا خریدی؟؟ تکه ای خریدی یا کارتونی؟

قربانت نه کارتونی فقط یه ست 19 تیکه گرفتم باقی همش تیکه ای اکثرا سرهم و زیر دگمه اس چند تا دونه بلوز و شلوارم هست یک و دو میشه گفت زیر دگمه و رکابی و مانتویی گرفتم و شلوار سایزهای بزرگتر بیشتر مهمونی طور اونام اکثرا سرهمه

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
2706