2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما متوهمي چون  فکر میکنی هر چیزی تو زندگی لمس نشه وجود نداره

ببین عزیزم طلسم وجود داره اما کار هر کسی نیست خیلی معدود افرادی تو دنیا وجود دارند که بتونن این کار رو به صورت صحیح انجام بدن و بقیه فقط دکون دستگاه باز کردند واسه پول گرفتن 

اون کسی که به شما گفته طلسم داری خودش واسه باطل کردن و اینا و اینکه پول بگیره چنین حرفهایی میزنن 

و نکته آخر اینکه قدرت خدا از همه اینا بیشتره پس بجای نشستن و انرژی منفی دادن تو زندگیت تلاش کن و با تلاشت زندگی بهتری واسه خودت بساز اینا یه مشت چرنده که چند صباحی سرگرمت میکنه و تو رو از زندگی باز میکنه و فقط اینجور کارها، کار آدمای افسرده و تنبله که مشکلاتشون رو بجای حل کردن بندازن گردن بقیه

من یک آنتی ناتالیسم هستم
خوابهای تکراری البته چند بارم از لای دیوار خونه چیز میز پیدا کرديم

ماهم خونه مامانم چی پیداکردیم ولی اون زمان من بچه بودم ومامانم هم اعتقادی به این چیزانداشت واصلا نفهمید چی هس که باطل کنیم یابه کسی نشون بدیم ولی واسه جدای بود که تامرزطلاق رفتن حتی تایکی دوسال پیش هم مشکلات بود😢خدالعنت کنه همچین آدمای وانشاالله خود خدا نگهدار همه باشه❤

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
چجورفهمیدی؟ چی کار کردی؟

خدا لعنت کنه هرچی رمال و فالگیرو جادوگره،،،وقتی طرفو بنابرهردلیلی ک مد نظرشون هست طلسم میکنن رو زندگیت تاثیر میزاره..رو هممممه جنبه های زندگیت،،،من رو همسرم تاثیر گذاشته بود بد جور خوابای وحشتناک میدید طوریکه هراسان بودو منم از خواب میپریدم چند سال خواب راحت نداشت،،نمیتونست غذا بخوره بالا میاورد،،نمیتونست نماز بخونه اذیت میشد،،تو بیداری صدا میشنید صدای پای کسی مثلا،،،اگه همشو بگم ی دفتر میشه،،،تا اینکه خودش مطمئن شدمشکلی هست،،،خودم همش خواب مار میدیدم،،،همیشه تو خواب دوروبر خودمو دخترم پر ماربود،،اصلا جیزاییک برامون پیش میومد قابل توصیف نیست،،،همسرممو بردیم پیش کسیکه رقیه میخونن براش و قرآن درمانی میکنن،،معلوم شد جن داره،،،وقتی کسیو براش رقیه میخونن جن سر زبون اون آدم میادومیحرفه،،،میگه ک کی اینکارو کرده وخیلی جیزای دیگه،،،،و طرف خودش میره تو ی حالتی  ک بهش میگن خلسه......خلاصه در مان شدو....زندگی ما کم کم ب روال عادی خودش برگشت،،،،وقتی بعضیا آگاهی ندارن چرا میگن خرافاته،،،طلسم از زمان پیامبر هم بوده،،،،چرا میگن روزانه سوره های قل رو بخونید واسه اینکه در امان باشیم از این چیزا،،،

2740
انقدر نباید مطمئن باشیم این آقا اصلا از من پول نگرفت و همه ی دستورات قرآنی بود

اگه برات مهمه بدونی کار کیه من شنیدم میگن اگه ۴۰ بار سوره تکویر رو بخونی تو خواب میبینی کی طلسمت کرده.

من خودم هنوز انجام ندادم

ولی احساس میکنم اینکارو باهام کردن چون خیلی گره افتاده تو زندگیم

انشالله هر کی از این کارا میکنه صد برابر برگرده تو زندگیه خودش

خدا لعنت کنه هرچی رمال و فالگیرو جادوگره،،،وقتی طرفو بنابرهردلیلی ک مد نظرشون هست طلسم میکنن رو زندگ ...

ینی چی قرآن درمانی میکنن؟چه کسای این کاروانجام میدن؟خداروشکرکه مشکلتون حل شده عزیزم.

ینی چی قرآن درمانی میکنن؟چه کسای این کاروانجام میدن؟خداروشکرکه مشکلتون حل شده عزیزم.

یعنی مثلا میگن هفتاد بار آیه ی 33سوره ی الرحمن رو بخون ،صدقه بده و اینها البته ما قربانی هم کردیم 

یعنی مثلا میگن هفتاد بار آیه ی 33سوره ی الرحمن رو بخون ،صدقه بده و اینها البته ما قربانی هم کردیم&nb ...

خب کی میگه اینارو چه کسای هستن چجوربایدپیداشون کنی؟

عزیزم تو نت سرچ بزن مثلا رقیه ی شرعی میتونی دانلود کنی،،،آیاتی از سوره های مختلف قرآنه،،،کلیپهایی هست راجب خارج کردن جن از بدن،،،البته اگه میترسی اصلا نگا نکن چون واسه روحیه ی آدم خوب نیست...من خودم میترسم،،،باتوجه ب طلسمی ک میکنن ک ب چ نیتی هست علائمش فرق میکنه،،،فرض مثال یکی ب زیبایی کسی،،،درامد کسی،،بچه کسی،،زندگی کسی یاهرچیییی حسادت میکنه این حسادتش اینفد قویه دوسداره اصلا طرف نابود بشه واسه همین میره پیش ساحر،،،دعا نویس کلمه ی اشتباهیه اینا ساحرن ک خدا هم لعنتشون کرده تو قرآن،،،البته بعضیاشون الکین و فقط مردمو گول میزنن بخاطر پول،،،هر ساحری ک کارش میگیره واقعا قویه بدون بیشتر بندگی شیطانو میکنه تصور کن حتی نماز میخونه اما برای شیطان سجده میبره،،خلاصه ساحر ک طلسم میکنه و طلسم خودش چند نوع داره خوراکیو....بعضیا اصلا نمیدونن طلسم شدن اما کسی ک بدونه میره پیش کسایی ک رقیه ی شرعی میخونن،،،ملا یا ماموستای آیینی ک دوره دیده با ایمانه با خداست،،،برات قرآن میزاره کسی ک جن تو بدنشه نمیتونه نماز بخونه نمیتونه قرآن گوش بده ،،،چون جن از خداو قرآن بیزاره....آیه های قرآن باعث میشه بسوزه واین دردناکه،،و کم کم ب زبون میادو طرف بحالت خلسه میره و استادیا همون ملا ازس میپرسه اسمشو و اینکه چرا وارد طرف بدن شده چ کسب اینکارو کرده و خیلی چیزای دیگه اینقد براش قرآن میزاره تا ب زبون بیادو حرف بزنه....و بعد هم وادارش میکنه مسلمان بشه خیلی جنها مسلمان میشن وب اذن خدا از بدن طرف خارج میشن و طرف راحت میشه،،،،و زندگیش کم کم ب روال عادی برمیگرده

2706