2752
2734
عنوان

خانم زرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 22 پست
خانوم زرنگ اونیه ک همیشه بدنش تمیز و بدون مو باشه واقعا مهمه این مسئله خانوم زرنگ همیشه یه چیزی واس ...

آخ آخ شدیدااااااا با اون قسمت رو کردن موافقم 

بزرگ ترین اشتباه زندگیم این بود کلاس های مختلفی نرفتم و مهازت های جدید یاد نگزفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیخیال گلم برد با ماهایی ک تلاش میکنیم واسه زندگیمون اونایی ک مسخره میکنن زندگی هاشون دیدن دارن

تمرین های یه خانم روس رو دوبله و ترجمه کرده

زندگیمو عوض گرد از وقتی دنبالش می کنم

تو کانال تلگرامش ۳ تا تمرین رایگان داره تا یک ماه انجام بده ببین معجزه رو 

پیج اینستاش هم تک تک هایلایت هاشو بخون

@sovushka_ir تلگرامش

ببین من واقعا حوصله ی بحث ندارم  اما این برات تجربه بشه از چیزی که خوشت نیاد اقلا مسخره اش نکن ...

نمیدونم از درون از کجای زندگیتون دراین باره زخم خوردین و خلا دارین که یه عبارت کوتاه من اینقدر عصبانی تون کرد!فکر کنم بدجور دست گذاشتم رو زخمتتون !ازتون عذر خواهی میکنم💐💐😊

تجربه من و اطرافیانم میگه باید طوری رفتار کنین که همسرتون به خودش اجازه نده تو جمع سبکتؤن کنه حتی وقتی عصبیه!

2731
نمیدونم از درون از کجای زندگیتون دراین باره زخم خوردین و خلا دارین که یه عبارت کوتاه من اینقدر عصبان ...

آفرین 

باید از اول اون دو جمله ی آخرت رو می گفتی

این میشه یه نظر محترمانه 

نوشتار کامنت شما نشون دهنده ی سطح شعور و تحصیلات تونه 

من توهین هاتونو ندید می گیرم 

هنین که باعث شدم نظرتونو محترمانه و زیبا بیان کنین یعنی مطلبو گرفتین و همین خوبه