2737
2734
 الجی اصلا مونتاژ توو هند نداره و کلا منتاژش توو چین البته توو این اشفته بازار ممکنه جنس ...

ازنمایندگی دقیقا حرفی که زدموگفتن وآشنایی که سالهاست توامین حضوره کارش هم تاییدکرد

عضوگروه رزنارنجی وزن شروع79وزن هدف۷۰من موفق میشوم
اره دقیقا منم از تقلبی بودن اجناس میترسم

بهترین راه برای تشخیص جنس تقلبی از اصلی  این که مدل دستگاهتو بزنی توو وب سایت الجی باید عین مدلی که شماره سریالشو زدی بیاد بالا 

متوجه شدی چی میگم🧐🧐

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره چیارو اونا بخان بگیرن منم تازگیا گرفتم.جهیزیمو تو همین یکی دوماه شد حدودا 45 ملیون یخچال و گاز و ماشین لباسشویی و یه فرش و تلوزیون رو اونا خریدن. نمیدونم توقعتون درچه حده ولی یه چیز نسبتا ابرومند نه خیلی بد و نه خیلی زیاد و شلوغ اگر نخای همین حدود میشه البته بدون اون تیکه های بزرگ اگر اونارو بخای بگیری حداقل 30 تومن اضافه میشه به خرجت

2731
ازنمایندگی دقیقا حرفی که زدموگفتن وآشنایی که سالهاست توامین حضوره کارش هم تاییدکرد

امین حضوریا  که خودشون بنداز در رون. اونجا نمایندگی الجی هم هست برای اقای روحی تنها کسی که جنس اصل میاره

بقیه نمایندگی هام جی پلاس و اینا بقیه مغازه هم متفرقن من سالهایت کارم اینه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد✨🌱لیسانس حقوقم و این یکی از افتخاراتم 😎😌.       ...من رای نمیدهم#
 امین حضورا که خودشون بنداز در رون. اونجا نمایندگی الجی هم هست برای اقای روحی تنها کسی که جنس ا ...

۴سری جهیزیه کامل گرفتیم ازاین بنده خدا تاحالاهیچ کدومش هم خراب نشده

عضوگروه رزنارنجی وزن شروع79وزن هدف۷۰من موفق میشوم
بستگی داره چیارو اونا بخان بگیرن منم تازگیا گرفتم.جهیزیمو تو همین یکی دوماه شد حدودا 45 ملیون یخچال ...

همرو داماد خریده دگ واسه شما چی مونده پس.من همرو خودم باید بخرم

2738
۴سری جهیزیه کامل گرفتیم ازاین بنده خدا تاحالاهیچ کدومش هم خراب نشده

خدارو شکر عزیزم 

ولی الجی یکی از بهترین های لوازم برقی واقعا از نظر کیفیت با دوو قابل قیاس نیست اصلا توو هند منتاژ نمیشه و فقط منتاژ چین هست 

اما دوو هم برند خوبیه

اسنوا هم خوبه

اما اگر یه سرچ ساده بزنید میبنید توو امین حضور تو کوچه پس کوچه هاش چطور یخچالو رنگ میکنن بتونه میزنن

مستندی بود که خود صدا سیما تهیه کرده بود الانم هست سرچ کنی

اقای روحی ادرسش دقیقا کجاس

نمایندگی الجی توو راسته امین حضور بزرگ و بر خیابون از هرکی بپرسی بلذه گوگل هم کنی میاد بالا

ولی قیمتا بالای۴۰ ایناس

بخچال معمولی تازه نه ساید