2737
2734
عنوان

اگه مردی بگه جهیزیه رو خودم میخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 36 پست
من نه جهاز آنچنانی خریدم نه پولشو از کسی گرفتم نه بعد از چندین سال زندگی تاحالا حرفی از مال من مال ت ...

میگه با نظر خودمون باشه بریم وسیله بگیریم البته من متنفرم خونمو شبیه پادشاه چوسان درست کنم همه چی طلایی طلایی خونه شلوغ بدم میاد

حالا یه سوال دیگه به نظرت همچین ادمی پتانسیل اینو داره ادم وقت بذاره به شوهر تبدیلش کنه😂

یکم انرژی میخواد

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
آره پولم بگیری خوبه اما جلوی همسرت پولو بگیر، سعی کنن طلا بخرن به جاش ، اینطوری بهتره

ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طرف خیلی پولداره فشاری نیست

پس اگه اینطوریه تو به حالت تعارف بگو پدرم جهیزیه برام خواهد گرفت اما اگه دوستداری مشکلی نیست و ...

بعد پول جهیزیه رو پدرتون بذاره روی کادوی عروسیت و یه کادوی سنگین بهت بده اینکار خیلی هم به چشم میاد 

الان اونقدر گرونی شده که من واقعا نمیدونم جهیزیه چند در میاد شاید ۲۰۰ ملیون اونا که تازگیا خریدن بهتر میدونن. ۲۰۰ ملیون شایدم بیشتر جهیزیه میخری اصلا هم به چشم نمیاد اما اگه اونو برات مثلا یه ماشین یا ملک یا ... بخره خیلی به چشم میاد 

پس اگه اینطوریه تو به حالت تعارف بگو پدرم جهیزیه برام خواهد گرفت اما اگه دوستداری مشکلی نیست و ... ...

درسته فکر خوبی بود ممنونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
بنظر من مردی که جهیزیه رو متقبل میشه آدم بدرد بخوریه

مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40