2733
2734
عنوان

میشه پربازدیدش کنید واقعا به دعا وراهنمایی نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 23 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ناراحت نباشيد ب همين سادگي نيست ك خب شما هم شاهد ببريد

شاهدای ما فقط پدرمادرم هستن گفتم ببینم بعد از شهادت اونا قاضی چه تصمیمی وراهی هست  که بشه از طریق اون بی گناهی همسرمو ثابت کنیم

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹
توي اون مسير دوربين هاي ثبت تخلف هست؟ تهرانيد كجاييد؟

کرجیم خونه ای که خودمون ساکنیم باغستان غربیه و خونه پدرم گوهردشت

2731
خب كرج هم دوربين داره توي مسير هست شما بايد شكايت كنيد و بخايد دوربينها چك بشه براتون شماره پلاك ما ...

شکایت کردیم هم جدا هم رو پرونده ی اون طرف ولی درخواست دوربین ندادیم چون نمیدونستیم الان بنظرتون قبول میکنن یا نیاز به حکم قاضی داره اونم 

سلام تقاضای بی تی اس بدین هم در مورد سیم کارت شهود و هم همسرتون 

که از طریق دکل موبایل ردیابی کنن ببینن تو اون زمان مورد ادعا در اون مکان حضور داشتن یا نه

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
شکایت کردیم هم جدا هم رو پرونده ی اون طرف ولی درخواست دوربین ندادیم چون نمیدونستیم الان بنظرتون قبول ...

‎روي همون شكايتي ك داريد

دوباره ببريد كلانتري بهتون ميگن 

منتهي از ادم مطلع بپرسيد
‎
هم نيروي انتظامي و هم سازمانهاي ديگه و شهرداري ها دوربين داره براتون چك ميكنن درخاست روز و حدود ساعتي ك عبور كرديد
اگه اونجا دوربين باشه تو مسيرتون شما نميدونيد هست يا نه خودشون ميدونن
‎دوربينهاي بانك
دوربينهاي دستگاههاي دولتي هم چك ميكنن با شكايتتون