2733
2739

سلام خانوما ۴ برج ماه خرداد ینی چن روز دیگه دادگاهی داریم ازتون خواهش میکنم برای همسرم دعا کنید بی گناهیش ثابت شه

تو تاپیکا قبل گفته بودم یه توضیح مختصر برا کسایی که نمیدونن

یکی از دوستان همسرم خودشو زده یا کسی دیگه زدتش رفته از همسرم شکایت کرده گفته همسرمن زدتش ساعت ۱۱شب درصورتی که همسرم اصلا ۱۰به بعد جایی نمیره و ما خونه پدرم بودیم حالا طرف شاهدم خریده که قسم خوردن 

خواستم ببینم کسی بین شما خودش یا همسرش وکیل یا قاضی هست که بتونه راهنمایی کنه ما چجوری بی گناهی همسرمو ثابت کنیم😔

دلم خیلی گرفته ما فقط۳ساله ازدواج کردیم هردو متولد ۷۵-۷۶ هستیم تو این سه سال کلی قناعت کردم ونداری وسختی کشیدم تا با وام وپس انداز یه سرمایه ای جور کنیم برا خودمون 

حالا این خدانشناسا میخوان دیه بگیرن ازمون تازه تو پروندشم نوشته همسرم تهدیدش کرده اگه بری شکایت کنی تهمت ناموسی بهت میزنیم 😔😔😔

توروخدا حداقل اگه از دستتون برمیاد وکیلی اشنایی که بتونه راهنمایی کنه ما چیکارکنیم یا حداقل دعا کنید قاضی خودش بفهمه 

ما اون محلی که نوشته درگیری کجابوده رفتیم هیچ دوربینی نبوده که بتونیم حداقل با دوربینا نشون بدیم که همسرم نبوده اونجا وشاهدامونم پدرمادرم هستن 

ولی محض اطمینان بیشتر بعدش چی میشه چیکارکنیم

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز دلم به نیت امام زمان با خلوص نیت صدقه بده به فقیر

اگه کودک باشه دلش پاک تر و حتما نتیجه میگیری

بگو آقاجون خودت مواظب باش و کارمون درست کن

مطمئنم نتیجه میگیری

دلم خیلی به این نذر مطمئن و واست روشن

اگه با یقین انجام بدی حتما نتیجه میگیری

التماس دعا عزیز دلم

اگر بنده هم قابل باشم حتما دعاگو هستم.

سلام

تا جایی که من می‌دونم شاکی شما باید بتونن رابطه انتساب رو اثبات کنن و تا این مسئله اثبات نشه اصلا نیازی نیست شما کاری کنید.

یعنی ایشون باید بتونه اثبات کنه که شوهر شما مورد ضرب و جرح قرارش داده. 

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
خب با آژانس رفتین ،با ماشین خودتون رفتین اون تایم دوربینهای اون مسیر را بررسی کنید،یا اژانسیا شاهد ب ...

😔کنار خونه مادرم اینا ینی ۲تاخونه اینورترش یه مغازه تعویض روغنیه رفتیم دوربینارو چک کردیم بدبختی در خونه بلبام اینام معلوم نمیشه.با وسیله خودمون رفتیم برای دوربینا چهارراه نیازه به حکم یا نامه قانونی؟؟؟

2738
😔کنار خونه مادرم اینا ینی ۲تاخونه اینورترش یه مغازه تعویض روغنیه رفتیم دوربینارو چک کردیم بدبختی در ...

اره دادگاه خودش بگین ک اونجا بودین اوگ تایم دوربین بررسی بشه میگیره 

دیگه خواستمو رها کردم☁شد شد ،نشدم نشد

قضيه خيلي وقت گذشته

ولي دوربينها يك وقتها جاهايي هست ك شما نميدونيد بايد درخاست ميداديد با حكم قضايي براتون ميفرستادن و بررسي ميشد جوابش مي اومد هم محل نزاع هم محلي ك همسرت حضور داشته رو درخاست بررسي ميداديد

البته تصاوير تا چند مدت ذخيره مي مونه

وكيل هم تو سايت زياد هست اينجا

ولي بهتر هست مثلا از سايت بنياد وكلا ي مشورت انلاين حداقل بگيريد

😔کنار خونه مادرم اینا ینی ۲تاخونه اینورترش یه مغازه تعویض روغنیه رفتیم دوربینارو چک کردیم بدبختی در ...

متاسفانه باید بهتون بگم فیلم دوربین از نظر قانون ایران دلیل محسوب نمی‌شه (مگر برای یک مورد استثنایی)

من کیفری کار نمی‌کنم زیاد

اما از دوستم که دادیار دادسراست می‌پرسم بهتون می‌گم

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  

بچه ها خیلی حالمون خرابه شوهرم پدرش ۵ساله فوت شده وکسی وکاری نداره تو کرج وقتی میبینم انقد مظلوم وساکت شده همش تو فکره دلم میگیره امشب دیدم گریه میکرد میگفت خسته شدم از این زندگی کوفتی همش کار وسختی همش درد 😔😔ما که داریم بابدبختی و قسط ووام زندگیمونو میچرخونیم چرا باید بی دلیل گیر این ادما بیوفتیم توروخدا وسط نماز هرجا دلتون گرفت هرجا شاد بودین دعا کنید برامون 

بچه ها خیلی حالمون خرابه شوهرم پدرش ۵ساله فوت شده وکسی وکاری نداره تو کرج وقتی میبینم انقد مظلوم وسا ...

اخي عزيزم سنش كم هست 

با وكيل بايد حتما مشورت كنيد

خب شما هم شاهد داريد ك اونجا بوده 

مثلا انتن گوشيش اگه همون موقعها باهاش تماس گرفته شده باشه شايد اينم قابل پيگيري باشه كدوم منطقه بوده و اون زمان شايد تماس گزفتن و خودش جواب داده باشه صداش باشه.. البته برا اين موضوعات فكر نكنم تا اين حد وقت بذارن تحقيق كنند 

سلام تا جایی که من می‌دونم شاکی شما باید بتونن رابطه انتساب رو اثبات کنن و تا این مسئله اثبات نشه ا ...

مام فکر نمیکردیم بتونه ثابت کنه چون واقعا همسرم نزده بود ومطمین بودیم از این بابت چون اولای شکایتش گفت منو راضی کنید تا بین خودمون حل بشه وازمون ۲۰م خواست شوهرمم گفت من باج نمیدم وقتی کاری نکردم برو ثابت کن حالا برا شوهرم اسمس اومد رفته دیده دوتا شاهد برده که شهادت دادن همسرم زده 😔