2737
2739
عنوان

از چند هفتگی می فهمن نی نی دوقلوهه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 44 پست
ایشالا بشنوم یه کم از استرسم کم بشه خدایااااا
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم راستی این سونوی اول که چیزی دست آدم نمیدن عکس و اینا منظورمه میدن؟
اگه دنبال لباس ست واسه دختر و پسرت تو سن های مختلف یا ست خانوادگی میگردی حتما سری به سایت ماهان مد بزن.                  mahanmod.ir
2742
شماها بیرون از مطب دکترتون رفتین سونو؟ من دکترم همون جا خودش توی مطب انجام میده فکر کنم
آره میدن. عکس جوجوتو میدن... ساک حاملگیه. بعدم تو نوشته اش میزنه که قدش چند میلیمتره. و همچنین ضربانش رو هم مینویسه که چند تا در دقیقه اس مال من تو هفته ی شیشم، 3.5 میلیمتر بود و ضربانش هم 115 بار در دقیقه.
2738
مرسی عزیزم خیلی کمک کردی ضحی آخرین پریت کی بوده؟
من که الان ٣ ماهم تموم شده تا حالا صدا قلب نشنیدم حتی تو سونو nt هفته پیش که سونو بودم به دکتره گفتم میشه صدا قلب بشنوم گفت الان زوده بوای شنیدن صدا گرما به جنینا وارد میشه که براشون خوب نیست
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
من 29 مرداد بود اما انگار تیکرامون خیلی نزدیک به همه
آخی مرجانه! سه ماهه هنوز نشنیدی ایشالا به سلامت به دنیا میان میشنوی
بله شکمیه و برای سلامت جنینه حتما انجام بدید تو هفته ١٢
گاهی گمان نمیکنی و میشود گاهی نمیشود که نمیشود. گاهی هزار دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود. گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست گاهی تمام شهر گدای تو میشود
2706