2733
2739

دلم گرفته دوس دارم چن وقت برم جایی فقط خودمو خودم ولی انگار این چیزا برا ما ایرانیا ی رویاس

حتی موقعی ک دلمون گرفته دپرسیم باز باید تو خومه باشیم🤍💔

شما چیکار میکنین؟

💫فرکانس عشق و نور💫

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من از خونه میزنم بیرون 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
دقیقا  منم اینجور وقتا لازمه آدم یه دوست داشته باشه که تنها شمال زندگی میکنه بری ویلاش بمونی ...

دقییییقا تنها کسی ک حرف دلمو زد

💫فرکانس عشق و نور💫
2738
برو بیرون یه دور بزن یه کافی شاپ بشین ی کیک و قهوه بخور برگرد

نمیشه جاش یه بستنی بخوره؟😁

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بلند میشی

یه موزیک میزاری با صدای بلند

ترجیحا شاد و قری

میری حموم

میایی ارایش و تیپ

میزنگی به بهترین دوستت

میرید کافه

یا اگ نبود خودت تنها میری کافه

یه چی میخوری یکم پیاده روی

یکم مسخره بازی و خنده

بعدش میایی خونه

یه فیلم خوب میبینی

قشنگ میشوره میبره

حالا اگ دوست نباشه

میزنگی ب شوهر

حالا اگ با شوشو اوکی نیسی

میزنگی ب خاهر

بااخره یکیو داری حالتو خوب کنه

نبود خودت هسی بهترین کس واسه آدم خودشه❤😘

زندگی خودتو با بقیه مقایسه نکن! مقایسه ایی بین ماه و خورشید وجود نداره هر دو به وقتشون میدرخشن♥️ اینستای من و بچهام 👈m.r_asadii
2706