2733
2734
@اعتصامی     @فرانک20     @رایحه_بهشت     @درمسیرخدا   ...

فدات بشم ممنون عزیزم عید خودتم مبارک باشه❤❤❤ان شالله بهترینها نصیبت بشه الهی آمین 

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
ممنون عزیز دلم چقدر شما مهربونی💙💚💛🧡

قربونت برم عزیزم.مهربونی از شخصیت زیبا و خوش قلبی خودته.الهی همیشه سلامت و عاقبت به خیر باشی.❤️💖🌸🌸😍😍😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فدات بشم ممنون عزیزم عید خودتم مبارک باشه❤❤❤ان شالله بهترینها نصیبت بشه الهی آمین 

قربونت برم نازنینم.الهی همیشه عاقبت به خیر و تندرست و حاجت روا باشی.❤️🌸💖💖😘😘😍😍

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
قربونت برم عزیزم.مهربونی از شخصیت زیبا و خوش قلبی خودته.الهی همیشه سلامت و عاقبت به خیر باشی.❤️ ...

خدا نکنه عزیزم

همیشه سالم و سلامت باشید و نور ویادخدا تو قلبتون

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
سلام مهربون دوست داشتنی، سپاس از دعاهای زیبات، انرژیش دریافت کردم و حس و حالم عالی شد. 💕💚💞 الهی ...

سلام عزیزدلم، خواهر خوش قلب و مهربونم.😍😍😍

از اعماق وجودم از این همه پیام محبت آمیز و دل‌نشینت تشکر میکنم.خیلی خوشحال شدم.😘🌸💖😍❤️

الهی  خدا نعمتهاش رو در زندگیتون سرازیر کنه و آسمون دلت همیشه پرستاره و پر از آرامش باشه.💚❤️😍💖🌸💕

سلام مهربونم چقدر خوبی شما آخه ♥️🥰 هزار ذکر یا علی هدیه به امام زمان به نیت  حاجت روایی تون

فدای این همه مهربانی و نازنینی و خوش قلبیت بشم خواهر عزیزم.همیشه دعاگوت هستم و بهترینها رو از خدا برات میخوام.الهی امضای خدا پای آرزوهات باشه و خدا بهترین نعماتش رو در زندگیت سرازیر کنه.😘🌸😍💖❤️💚💕

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

خدا نکنه عزیزم همیشه سالم و سلامت باشید و نور ویادخدا تو قلبتون

بی نهایت تشکر میکنم عزیزدلم از دعای بسیار زیبا و دل‌نشینت.💖💖💖ان شاالله بهترین معجزه‌ها و نعمتهای خدا در هر لحظه زندگیتون جاری باشه و به هر آنچه که دوست داری برسی.😍🌸💖❤️💚💕

بی نهایت تشکر میکنم عزیزدلم از دعای بسیار زیبا و دل‌نشینت.💖💖💖ان شاالله بهترین معجزه‌ها و نعم ...

ممنونم عزیزم💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙🤗

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
سلام عزیزدلم، خواهر خوش قلب و مهربونم.😍😍😍 از اعماق وجودم از این همه پیام محبت آمیز و دل‌نشینت تش ...

سپاس بانوجانم💛💕💛💕💛💕💛💕💛💕💛💕

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
عزیزم دلم خیلی خوش قلبی مهربونم برای یونا منم دعا کن جراحی در پیش داره خیلی شرایطم سخته برام دعا کن ...

فدات بشم عزیزدلم.اگر لایق باشم همیشه دعاگوتون هستم.مطمئنم به امیدخدا ان شاالله به زودی زود به حاجات دلت میرسی.چشم عزیزم حتما برای یونای گل و عزیز دعا میکنم.ان شاالله امام زمان(عج) نگهدار و پشتیبانش باشه.ان شاالله همیشه زیر سایه‌ی پدر و مادر نازنینش سلامت و عاقبت به خیر و موفق باشه.الهی خیلی زود خبرهای خیلی خوبی بهمون بدی و خوشحالمون کنی.❤️❤️❤️❤️💖🌸😍💚🧡💛

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

قربونت برم نازنینم.الهی همیشه عاقبت به خیر و تندرست و حاجت روا باشی.❤️🌸💖💖😘😘😍😍

فدات بشم عزیزدلم❤❤❤ان شالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشی الهی آمین

قربونت برم خواهر گلم.خیلی ممنونم ازت.الهی به حق این عید عزیز همیشه دلتون شاد و تنتون سلامت در کنار ع ...

واییییی شما چقد مهربونی و خوش قلب😍😍😍😍 

انشااله که این انرژی مثبتت به زندگی خودت برگرده و رو سفید باشی همیشه😘😘😘😘🌹🌹🌹🌹 

خدا حفظت کنه و هرچی ازش میخوای بهت بده . منم برات خوندم🌹🌹🌹🌹🥰🥰🥰🥰🥰🥰

فدات بشم عزیزدلم❤❤❤ان شالله خوشبخت و عاقبت به خیر بشی الهی آمین

دورت بگردم عزیزم.همیشه ممنونم از دعاهای بسیار دل‌نشینت دوست مهربون و خوش قلبم و از خدا عالی ترینها و بهترین‌ها رو برات میخوام.🌸💚😍😍😘💖💕

واییییی شما چقد مهربونی و خوش قلب😍😍😍😍  انشااله که این انرژی مثبتت به زندگی خودت برگرده و ر ...

فدات بشم خواهر مهربون و نازنینم.چه قدر از پیام پر از محبتت خوشحال شدم.ان شاالله خدا دلت رو همیشه شاد کنه.😍😘😍💚🌸💖❤️💕🌹🌷

قربونت برم عزیزم.قطعا خوش قلبی و مهربونی و نازنینی از شخصیت زیبای خودتونه.ان شاالله همه‌ی دعاهای بسیار بسیار قشنگت در حق خودت مستجاب بشه و  بهترین و عالی ترین معجزه‌ها و نعمات خدا همیشه روزیتون باشه.😘😍🌸💚💖❤️💕💛🧡💕💕💕

خدا شما و عزیزان و خانواده‌تون رو هم حفظ کنه عزیزدلم.ان شاالله همیشه سلامت و سعادتمند باشید.

دورت بگردم عزیزم.همیشه ممنونم از دعاهای بسیار دل‌نشینت دوست مهربون و خوش قلبم و از خدا عالی تری ...

قربون محبتت بشم ممنون از دعای خوبت نازنینم❤❤❤خیر ببینی ان شالله

2706