2733
2734

سلام خواهرهای نازنینم.

عید فطر بر همه‌ی شما مبارک و شاد باشه.ان شاالله به حق این عید بزرگ همه لحظه‌هاتون غرق نور و لطف خدا باشه و عاقبت به خیر و سلامت باشید در کنار خانواده‌هاتون.😘😍💖💛🧡💜💚❤️

الهی عیدی خدا امروز حاجت روایی همه‌ی شما باشه.🌙💛🧡💚🌷🌹😍💖🌸💕💕

اللهم عجل لولیک الفرج.🌙🌙🌙

ان شاالله همه مریض‌ها به زودی زود لباس عافیت و سلامتی بر تن کنند.📿🕋💫🍃🌿🌱

کوتاهی دستانم را به بلندی ستاره های اجابت برسان
عید سعید فطر مبارک

نغمه ریزید غیاب مه نو آخر شد
باده خرم عید است که در ساغر شد
روز عید است ، سوی میکده آیید به شکر
که ببخشند هر آنکس که در این دفتر شد . 
عید سعید فطر بر شما مبارک💚🌙🌙💖❤️🌸💛💚💕😘😍🧡🕋🌱🍃💫🌿

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

https://www.instagram.com/fati.beautyyyyyyy/

بچه هه تروخدا اینو ریپورت و بلاک‌کنید پیجش بپره اگه قضیشم میخواید بدونید بیاید تاپیکم کثافت پولمو گرفتو بلاکم کرد گقتم پیجتو میبندم خیلی ببخشیدا گفت تخ..مم نمیتونی بخوری خواهش میکنم ریپورتش کنید 

بچه ها ببخشید همع جا میزارم دارم میسوزم نمیخوام کم بیارم

براتون صلوات میفرستم

یه صلوات مهمونم کنید💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عید شمام مبارک🥰🌹

قربونت برم خواهر گلم.خیلی ممنونم ازت.الهی به حق این عید عزیز همیشه دلتون شاد و تنتون سلامت در کنار عزیزانتون باشه.برای حاجات دلت توحید خوندم.ان شاالله حاجت روا بشی.💖❤️💚😘

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.💚💚💚

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
عیدشمام مبارک 🌹🌷

فدای شما عزیزم.خیلی ممنونم ازت.الهی به حق این عید بزرگ به هر خواسته‌ای داری برسی و زندگیتون غرق در نور و لطف خدا باشه.

برای حاجات دلت توحید خوندم.ان شاالله حاجت روا بشی.💖❤️💛🌙🌸

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.❤️❤️❤️❤️

عید شمام مبارک

قربونت برم خواهر نازنینم.یک دنیا متشکرم ازت.

الهی به حق این عید عزیز خدا همیشه پشت و پناهتون باشه و بهترین و عالی ترین ها همیشه براتون رقم بخوره.

برای حاجات دلت توحید خوندم.ان شاالله حاجت روا بشی.🧡💛🌸💚💖

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.💖💖💖💖

2738
قربونت برم خواهر نازنینم.یک دنیا متشکرم ازت. الهی به حق این عید عزیز خدا همیشه پشت و پناهتون باشه و ...

ممنونم عزیزم

مرسی از دعاهای قشنگت  ان‌شاءالله همشون در حق خودتون هم اجابت بشه

براتون حمد میخونم

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
ممنونم عزیزم مرسی از دعاهای قشنگت  ان‌شاءالله همشون در حق خودتون هم اجابت بشه براتون حمد میخو ...

فدات بشم خواهر خوش قلبم.بی پایان ممنونم از لطف و محبتت.الهی مهر خدا پای آرزوهات باشه.❤️❤️❤️😘😘😘😍😍😍

@اعتصامی    

@فرانک20    

@رایحه_بهشت    

@درمسیرخدا    

@آب    

سلام خواهرهای عزیزم.میخواستم عید فطر رو بهتون تبریک بگم.عیدتون خیلی مبارک باشه.برای حاجت روایی همه تون سوره توحید خوندم.ان شاالله حاجت روا باشید.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

الهی آفتاب زندگی تون پرنور باشه

الهی روزی تون پربرکت باشه

الهی همیشه شادی تولحظه هاتون

و خوشبختی مهمان خونه هاتون باشه

الهی آمین

@اعتصامی     @فرانک20     @رایحه_بهشت     @درمسیرخدا   ...

سلام مهربونم چقدر خوبی شما آخه ♥️🥰 هزار ذکر یا علی هدیه به امام زمان به نیت  حاجت روایی تون

« اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم » یا زهرا (س)

سلام مهربون دوست داشتنی، سپاس از دعاهای زیبات، انرژیش دریافت کردم و حس و حالم عالی شد. 💕💚💞

الهی که از خزانه خدا و هرچه سزاوار  ذات الهیست، نصیب و روزیت بشه🦋❣️💜🦋

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
فدات بشم خواهر خوش قلبم.بی پایان ممنونم از لطف و محبتت.الهی مهر خدا پای آرزوهات باشه.❤️❤️❤️😘😘😘😍 ...

ممنون عزیز دلم چقدر شما مهربونی💙💚💛🧡

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

عزیزم دلم خیلی خوش قلبی مهربونم برای یونا منم دعا کن جراحی در پیش داره خیلی شرایطم سخته برام دعا کن مشکلم حل بشه 

اجرت با خانم فاطمه زهرا (س)