2733
2734
عنوان

راهکاربدین لطفا+عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 569 بازدید | 59 پست

ماسک مو و شامپو هلث نوشن خ خوبه شامپوش حدود ۱۲۰تومنه ماسک موشم تو همین قیمته 

روغن ماکادمیا هم خ خووووبه من خریدم ۳۰۰بود 

تو خونه هم اگ روغن ارگان و با الوورا میکس کنی قشنگ  و ی ساعت بزاری بمونه رو سرت بعد بری حمام بشوری بعد ی مدت نتیجشو میبینی خ عالیغ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبلا خریدم دوبار مدت ۲ماه استفاده کردم تا وقتی موهام باهاش خیس میکنم خوبه چند ساعت بعد نه باز همونه

برا من ک خوبه

ببین باید جوری باشه که رو موهات بمونه

من ماسک ابکشی زیتون هم استفاده میکنم

ازونم راضیم

موهام موخوره داشت الان نداره

2731
بعد حمام میزنی اون رطوبت مو رو نگه میداره  نرم میگه موهارو خیلی خوبه

میگیرم مرسی

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ماسک مو و شامپو هلث نوشن خ خوبه شامپوش حدود ۱۲۰تومنه ماسک موشم تو همین قیمته  روغن ماکادم ...

میخوام ماسک و شامپو هلث نوشن سفارش بدم خدا کنه جواب بده به فروشنده پیام دادم هنو جواب نداد

آرامشم آرزوست🌹
اونی ک عکسشو فرستادم از اون استفاده میکنم

چنده قیمتش خیلی میمونه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706