2737
2734

سلام دوستان کدومتون تجربه تنبلی تخمدان داشتید و درمان کردید،؟ چقدر زمان برد خوب بشید؟ بارداری چطور؟ خلاصه هرچیزی تجربه کردین و اسم داروهاتوتو اگه یادتونه بگید ممنون میشم کمکم کنین با راهنماییهاتون🧡🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اهان. دکتر گفت کم؟ روش های کمک باروری پیشنهاد نداد؟ 

ن گفت خوبه ‌....من همه کاری کردم حتی میکرو ولی نشد ...

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
تا آخر عمر نمیدونم ولی یه ساله اقدامم امروز آزمایش amh دادم واسه ذخیره تخمک

منم تنبلی دارم مجردم چندین ساله قرص میخورم الان نزدیک یساله ولش کردم خسته شدم ولی دکتر گفته بود باید همش بخوری شما موهای زائد و جوشم داری؟

خدایا بابت همه چی شکرت دوستت دارم

بچه ها من باردار بودم فروردین تو سه ماهگی سقط کردم حالا دکتر رفتم چهل روز گذشته ها اما من فقط پنج روز بابت سقط خونریزی کردم و دیگه پریود نشدم الان ۴۲ روز شده میگه تنبلی داری و باید بری کلینیک ناباروری امید اونجا دکتر ال یاسین میتونه درمانت کنه احتمالا غیر از اینکه یعالمه فولیکول ریز ریز داری مشکلات دیگه هم داری عکس رنگی هم باید بندازم نمیدونم دلیلش چیه حالا این دکتره هم نتونستم نوبت بگیرم . دلبته دیابتی هستم انسولین میزنم روزی سه بار خلاصه اینکه نمبدونم چرا سقط سد چرا پریود نمیشم و...

2706