2752
2739
عنوان

میشه دعا کنین به حق این ماه عزیز منم ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 21 پست
آمییییییییییین

مرسی عزیزم الهی هر چی میخوای خدا بهت ببخشه گلم

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
دعای معراج زیاد میخونم چله یاسین طاها حدیث کسا  مزمل احزاب  نادعلی   یا لطیف  هر ...

من معجزه ها از گنج العرش دیدم یادت نره طولانیه و ته دعاش فارسیه اونو پیدا کن بخون. ذکر قنوتت هم همیشه این باشه.ربنا هب لنا من ازواجنا و ذریاتنا قره اعینن وجعلنا للمتقین اماما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله یه ازدواج موفق داشته باشی

الهی مرسی گلم   انشاءالله خوشبخت باشی و خدا هر چی میخوای بهت بده

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
من معجزه ها از گنج العرش دیدم یادت نره طولانیه و ته دعاش فارسیه اونو پیدا کن بخون. ذکر قنوتت هم همیش ...

ممنونم چشم انشاءالله میخونم  لطف کردی😘

2731
خیلی چله گرفتم عزیزم ولی جواب نمیگیرم     انشاءالله با دعاهای قشنگتون جواب بگیرم

حق شناس یه جیز دیگه ست

اصلا زیارت عاشورا زندگی آدمو عوض میکنه...امام حسین انقد نزد خدا محبببببوبه ک خدا دست رد ب سینش نمیزنه ب امام حسبن متوسل شو

حق شناس یه جیز دیگه ست اصلا زیارت عاشورا زندگی آدمو عوض میکنه...امام حسین انقد نزد خدا محبببببوبه ک ...

چشم  ولی مگه چه فرق دیگه ای داره با چله ها دیگه