2737
2734

دیروز دوست پسرم باهام یه جورایی خوب رفتار میکرد نگرانم بود دستم زخم بود میگفت آخرین بارت باشه زخمش میکنی برو یه چیزی بزار روش داش خوب جوابمو میداد... 

امروز به کپشن فرستادم زیرش نوشتم این خودتی.. در مورد اینکه دوست پسرا زیاد عکس بده عکس عکس میکنن 

بعدش گفت خب عکس نده مگه زوریه😢در حالیکه وقتی میگفت عکس بده تا ندم ولم نمیکرد همیشه هم میگفت عکس بده منم میگفتم نه میگفت یالا برو بهونه نیار😞ولی الان میگه مگه زوریه عکس دادن🙁منم گفتم من دیگه نه چیزی بهت میگم نه کپشن میفرستم فک میکنم وقتی با منی اذیت میشی آف شد 😞

با اين شرايط و زندگی كه ما داريم زندگیمون بيشتر فاکچری تا لاکچری    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون بصری هستن و فکرشون چیز دیگس...

گناه نکن خواهرم همش تاثیر داره رو سرنوشتت 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728

خب همین دیگه تاوقتی براش دس نیافتنی بودی ازت عکس خاسته حالا ک دیگه دیدتت ازت خسته یاسیرشده

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
خب همین دیگه تاوقتی براش دس نیافتنی بودی ازت عکس خاسته حالا ک دیگه دیدتت ازت خسته یاسیرشده

قبلا هم دیده بود که منو... همیشه میگفت عکس بده 

2738
خوب شده  که..... دیگه همش لازم نیست عکس بدی

با اونش کار ندارم.... من با ذوق رفتم بش اینو فرستادم خواستم یکم گرم جوابمو بده ولی یه جوری جواب داد ناراحت شدم 😢

پسرا کلا مرض دارن

خدایا شکرت که هوامونو داری😍هوای همه دوستای نی نی سایتی هم داشته باش ،🙏الهی و ربی من لی غیرک ⁦❤️⁩پس خودت همراه زندگیمون باش و عزیزانم و در پناه خودت حفظ کن 🙏🥰😍دخترم و پسرم قد یک دنیا دوستتون دارم ⁦❤️⁩خدایا شکرت به هزار و یک دلیل  🙏🙏🙏

بهش بر خورده مثلا🙄😂آف شده تا نگرانش شی

خدا می‌دونه که چقدر پر از ایده و آرزو ام و چقدر خالی از انگیزه و انرژی💔🚶🏻‍♀️. برام دعا کن عشقمو ببینم کاش بفهمی که چقدر سخته تو خیالت ببینیش از خواب بیدار شی بفهمی همش رویا بود🥲 کاش کسی بود که منو می‌فهمید 
قبلا هم دیده بود که منو... همیشه میگفت عکس بده 

خب میدونم اینو

میگم ینی تاوقتی ک گفته عکس براش جذابیت داشتی 

اماالان شاید دیگه دلشو زدی

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥