2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسی این صفحش راحتدیکم فکر. و صبر مسخاد 

سوال 5 ک فیثاغورث

من نهمم 

اگ اینا و بلد نباشی تو نهم گیر میوفتی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
اسی این صفحش راحتدیکم فکر. و صبر مسخاد  سوال 5 ک فیثاغورث من نهمم  اگ اینا و بلد نباشی ...

نه بلدم ۵ صفحه اس امتحانش خودم صفحای اول و حل میکنم آخریارو فرستادم حل کنید ک وقت کم نیارم

"🤍"                      

عزیزم ریاضی رو که نمیدونم اما اگه بخای زبان رو مثل اب خوردن برات حل میکنم😍

امضام👇😋😍😎🥰

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

واای.همه رو بلدم.ولی حوصله ندارم برات بنویسم

من همینطور که از وزن ۸۴اومدم۷۰ دوباره میتونم از۷۶.۵بیام برای۶۵.قد۱۶۵ وزن شروع۷۶.۵ به امید مانکن شدنممممممم  .هفته اول ۷۶ هفته دوم 75.5
واای.همه رو بلدم.ولی حوصله ندارم برات بنویسم

واییی قربون دستت این سوالا جای خالی و درست صحیح ان با تایپ بگو 

سوال ۶ صفحه دوم ک فرستادم 

و سوال ۲ آخرین صفحه ک فرستادم 

"🤍"                      
زحمتت نشه ی وقت بری بشینی درس بخونی ! سوال یکی دوتا کل سوالارو ما حل کنیم !

چه اشکالی داره،تو کمک میکنی کارما هم پست میده یه جای دیگه :)خودم اگه واقعا یادم مونده بود کمک میکردم

2706