2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه هتلتون تو منطقه لارا باشه بهتره چون راحت با اتوبوس رفت و آمد می کنین. ضمنا فقط از اتوبوس استفاده کنین چون تاکسی هاش خیلی خیلی گرون هستن به خاطر هزینه سنگین بنزینه.
مرداب به رود گفت: چه کردی که زلالی.....؟
رود جواب داد: گذشتم.
2731
رافتینگ عالیه پارک ابیش هم خیلی خوبه خوش بگذره ما هتلمون مدر بود خیلی عالی بود
هرکس دلگرمیش به خداباشد پرونده اش پیش خدا میماند اما اگر کسی دلگرمی به شخص یا چیز دیگرداشته باشدخداوند هم واگذارش میکندبه آن چیز یا شخص
هتلتون عالیه من چند سال پیش اون هتل رفتم خوب بود تور رایگان که میبرن اصلا نرو وقتت حروم میشه تور کشتی خوبه همینطور تله کابین در ضمن پارک ابی هم میتونی بری البته تو هتل سرسره ابی داره
هتلتون یکی از بهترین هتلای اونجاست. البته من خودم اونو نرفتم و هتل رکسوس سان گیت رفتم ولی پرمیوم از سان گیت بهتره. انقدر خود هتل برنامه داره و اصلا لازم نیست از هتل بیای بیرون. برنامه های هتلای رکسوس با بقیه فرق میکنه. ۱ ماه پیش موقع عید فطر کلی خواننده های خارجی و گروههای دیگه برنامه داشتن و یادمه یکی از خواننده های معروف اپرا تو پرمیوم برنامه داشت. اگه خواستی تورهارو بری فقط رافتینگ رو برو که اونم اگه خودت بلیطشو تهیه کنی با هزینه خیییلی کمتر میری و معطل بقیه مسافرها هم نمیشی. تور کشتی و ایناش بیخوده و هتلو واسه این تورا از دست نده. خریدم اگه خوذستی خودت برو. هتلتون تو بلک هست و یه کم به خود انتالیا دوره ولی   مرکز خرید دیپو یه کم بهش نزدیکتره
خوش بگذره حتما رافتینگ و برووو با پارک ابی اما اگه اهل رقص هستی دیسکو ایرانی و کشتی ایرانی و نرووو خیلی مسخرس همه ندید بدید بازی در میارن إیرانیا از همه بدترن ابرو میبرن البته بعضی هااا شون جسارت نشه
2706