2737
2734

۱۲ ساله بهش میگفتم قبول نمیکرد با اینکه خودش پایه یک و گواهینامه جرثقیل موتور و....همشو داره 

هیچوقت موافق نبود من برم بگیرم! اونم میدونم بخاطر اینکه ماشینو دستم نده‌...رانندگی بلدم خودش بهم یاد داده...

الان راضی شده گفت برو ثبتنام کن 

با تجربه ها بیاین بگین لطفا کتاب آیین نامه لازمه؟‌حتما باید بگیرم؟ یه مدته تمرکزم اومده پایین میترسم آیین نامه رو رد بشم چیکارا لازمه بکنم؟

شهریش ۱م۷۰۰ شده درسته؟

💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهرمن قبل از عقد گفت برو گواهینامه بگیر گرفتم حالا ماشین نمیده بهم😐💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2740

از شهریه خبر ندارم من که توخونه بابام ۱۸سالم شد گرفتم. کتاب آینامه همونجابب ثبتنام میکنی بعضیاشون میدن. اگه ندادن بخر اتفاقا اینامه خیلی اسون بود فقط شهری سخته لامصب استرس داری 

پس ۱ میلیون و ۶۰۰ مونده تو جیبش😂😂

اون موقع کل هزینه هام با کرایه آژانسی ک میدادم شد 800تومن خودم سرکار میرفتم گرفتم💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2706