2737
2734
عنوان

چرا همیشه از خواهر شوهر بد میگیم ....؟ با این زن برادر چ کنم من .....

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 57 پست
مثلا چه برخورد زشتی نشون دادم که بگه شوهرش برای ماهگردشون کیک گرفته تو چرا ماهگردامون بی اهمیت بوده ...

عزیزم ولش کن بعضی ها هر کاری شوهرشون براشون کرده و میکنه به چشمشون نمیاد و فقط به بقیه نگاه میکنن که چیکار میکنن 

حالا خودش واکنش نشون داده شما دیدی یا داداشت تعریف کرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم ولش کن بعضی ها هر کاری شوهرشون براشون کرده و میکنه به چشمشون نمیاد و فقط به بقیه نگاه میکنن که ...

دقیقا 

زندگی اون کجا و منی که او زندگیم کجا ......

با داداشم دعواش شده داداشم اومد گف

بعد 15سال ازدواج یادش افتاده اون موقع ماهگردنداشتیم ما  سالگردامون گل نمیگیری برام ....

قاعدتا ۱۵سال پیش این چیزها انچنان مد نبود مثلا منم ماهگرد و این بند و بساط ها نمیگرفتم و نمیگیرم ولی جاری اینها کوچکترین همین چندسال اخیر مزدوج شدن مناسبتو ماه گرده هر چی که هست و کیک میگیرن و تزیین میکنن و دور هم جمع  میگیرن که واقعا حوصلشون زیاده من اصلا اهلش نیستم درکم نمتونم بکنمشون😅

وقتی اینو میگه تو با لبخند بگو خب عزیزم از حالا ماهگرد بگیر هیچ وقت برای ابراز عشق دیر نیست اینجوری جو و‌میخوابونی  این یعنی  سیاست 

حسادت هم زندگی خود آدمو نابود میکنه هم اون شخصی که بهش حسادت میکنیم

حتی بین دوتا خواهرم حسادت پیش میاد چه برسه به خواهر شوهر و... 

به نظرم اینجور مسائلو بزارید برای فضای دونفره تون

نیازی نیست همه ازش اطلاع داشته باشن خوشی هاتونو جار نزنید

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2740
حسادت هم زندگی خود آدمو نابود میکنه هم اون شخصی که بهش حسادت میکنیم حتی بین دوتا خواهرم حسادت پیش م ...

عزیزم من ن پست میزارم ن عکس ن هیچی 

تو مهمونی مبیننم چیکار کنم اخه 

یا کیک گرفته برام شوهرم داداشم میرسه خونه بابام بندازم کیکو بیرون ؟

عزیزم ایشون که با تو کاری ندارن اون داره به شوهر خودش گله میکنه , ما ادما وقتی تو نزدیکانمون یه چیزی رو میبینیم که دوس داشتیم شوهرمون برامون انجام بده دوباره حتی اگه 50 سال هم گذشته باشه میاد تو خاطرمون , شاید بجای شما خواهر خودشم باشه همینو بگه اما شما چون خواهر شوهرشی به شوهرش میگه یعنی ببین شما که تو خونوادتون به زن ارزش میدین خواهرت خداروشکر الان خوشبخته پس چطور به من ارزش ندادی ؟ منم دختر یه خونواده ای بودم دیگه باید هوامو داشته باشی اما نداشتی 

دقیقا  زندگی اون کجا و منی که او زندگیم کجا ...... با داداشم دعواش شده داداشم اومد گف

زن داداش منم با داداشم دعوا کرده بود که تو چرا کمک نمیکنی چرا وقتی مهمون میاد تو چایی نمیایی چرا ظرف نمیشوری حالا نمیگفت شوهرم چه چیزایی برام میکنه و می خره که خواهر شوهرم اصلا اینا تو خونش نمیاد 

عزیزم من ن پست میزارم ن عکس ن هیچی  تو مهمونی مبیننم چیکار کنم اخه  یا کیک گرفته برام شو ...

کار خیلی خوبی میکنی اصلا زندگی خصوصیتو وارد فضای مجازی نکن

جشن هاتونم دوتایی برید تو طبیعت بگیرید عکسم کلی بندازید یادگاری نگه دارید

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
داره میگه زن داداشم به داداشم گفته ماهرو ازدواجمون برات بی اهمیت بوده 

من جای داداشه بودم میگفتم وا خب تو چرا یاداوری نکردی پس برای تو هم بی اهمیت بوده 

والا من اگه به شوهرم نگم فلان روز تاریخ ازدواجمونه یا تولد منه یادش نمیاد 🤣کلا اصلا تو فاز نیست 

به نظرم بیشتر زن تو این مسایل پیش رونده هست 

من فقط یه تاریخ ازدواج برام مهمه حوصله این ماهگرد و این بند و بساط ها رو ندارم و‌واقعا درک نمیکنم اخه یعنی چی 

قاعدتا ۱۵سال پیش این چیزها انچنان مد نبود مثلا منم ماهگرد و این بند و بساط ها نمیگرفتم و نمیگیرم ولی ...

ماهم مراسم نمیگیریم ک با ی کیک کوچیک عکس میگیریم یادگاری بمونه .....

همین دیگ از این حال بده به همین خوشی های کوچولو حسودی میکنه در صورتی که 100 پله تو زندگی جلوتر ما هستن