2737
2739
عنوان

از چه نذری حاجت گرفتین؟میشه بگید قوت قلبی باشید واسه حاجتمندان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 37 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1890809/هر-کی-حاجت-سخت-داره-بیاد-بریم-گدایی-در-خونه-امام-حسین-با-چله-زیارت-عاشورا-به-طری?page=1

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلیا تو سایت ازین نماز حاجت گرفته بودن منم امروز این نماز و خوندم ان شاءالله که حاجتم و میگیر ...

ممنون عزیزم 

به امید خدای مهربون

حَسبُنَا الله و نِعمَ الوَکیل : خداوند ما را کفایت می‌‌کند و او چه خوب نگهبان و یاوری است."مسلمانان واقعی، بدون هیچ ترس و هراسی، با آرامش خاطر و با توکّل به خداوند، در مقابل دشمنان و در مقابل ناملایمات ایستادگی می‌کنند."

من همش چیزای کوچیک نذر میکنم و از خدا میخوام اگه صلاحمه بهم بده

۱۱۰ تا صلوات به نیت امام علی

۵ تا صلوات به نیت ۵تن

نذر خوراکی برای کسی

چله یاسین 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
https://www.ninisite.com/discussion/topic/1890809/هر-کی-حاجت-سخت-داره-بیاد-بریم-گدایی-در-خونه-امام-ح ...

به این تایپک که پر از معجزه و حاجت روایی هست حتما یه سرریز و  از اولش با حوصله بخون"

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

نماز کن فیکون

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740
چله زیارت عاشورا به روش ایت الله حق شناس بهترین راه برای حاجت گرفتنه"" خیلی ها حاجت گرفتن

یبار نیت کردمو دو سه شب خوندم 

اما انقدر حالم بد شد که نتونستم ادامه بدم 😢 و هر روز شرایط بدتر شد 

فک میکنم خیلی اشتباه کردم 

ان شاالله خدا کمکم کنه بخونم

حَسبُنَا الله و نِعمَ الوَکیل : خداوند ما را کفایت می‌‌کند و او چه خوب نگهبان و یاوری است."مسلمانان واقعی، بدون هیچ ترس و هراسی، با آرامش خاطر و با توکّل به خداوند، در مقابل دشمنان و در مقابل ناملایمات ایستادگی می‌کنند."
من که دهم محرم قیمه وشربت نذر امام حسین و ولادت حضرت فاطمه آش رشته درست کردم حاجتمو گرفتم کلا روز ول ...

ارزومه روزی نذری بپزم از بچگی ارزوم بوده 

ان شاالله یه روزی قسمتم بشه و اینکارو کنم 💖😢

یبار نیت کردمو دو سه شب خوندم  اما انقدر حالم بد شد که نتونستم ادامه بدم 😢 و هر روز شرایط بدت ...

نا امید نشو..

دوباره بخون

امام حسین نمیزاره دست خالی برگردی

به این تایپک که پر از معجزه و حاجت روایی هست حتما یه سرریز و  از اولش با حوصله بخون"

ممنون عزیزم حتما میخونم

2706