2733
2739
عنوان

تو سامانه املاک ثبت نام کردم دو تا یارانه رو قطع کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 56 پست

فکر نمیکنم ربطی داشته باهشه ها.ما دوتا خونه داریم یکی به نام من یکی همسرم یکی رو زدیم اصلی یکی رو فرعی اما قطع نکردن چیزی رو

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرمانداری یا پلیس به علاوه ده؟

پلیس بعلاوه ده فرمانداری چرا ماهروقت مشکلی برایارانمون پیش میاد میریم بعلاوه ده 

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
2728
ثبت نان نکنی که رسما از همه چی ساقط میشی برید بخونید حساب هاتون بسته میشه پاسپورت باطل و .... خیلی ک ...

ما بخاطر مالیات ثبت نام کردیم.گفتن که اوناییکه نکنن الیات میبندن بهشون گفتن هرکسی حق ی خونه اصلی یکی فرعی رو داره.نمیدونم والا هرروز ی چیز،جدید درمیارن از خودشون

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
2740

خانوممممم کارخونه دارررررر برا مالکان کارخونه ها یارانه واریز نمیشه

مدلینگ باشگاه هستم پس تا جایی که بتونم به سوال هاتون جواب میدم😃👀.لینک پیام ناشناس دوست داشتی یه یادگاری از خودت برام بزار   https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6397084&slug=%D9%85%DB%8C%D8%AF%D9%88%D9%86%D9%85-%D8%AE%D8%B2-%D8%B4%D8%AF%D9%87&postId=188953232.. واسه تمام کسای ک نیاز مند دعا هستن صلوات میفرستم 😊⁦❤️⁩  .                                 خانمای سایت  همه جای خواهرای  نداشتم هستن جز ی عده ک انگار زندگی خیلی بهشون فشار آورده و خشن و تند رفتار میکنن😊😉 .