2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبخت بشی نه نگران نباش همه استرس دارن کسی ام سوتی نمی‌ده معمولا برو خوش باش

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731

مبارکه عزیزم لطفا برای منممنم دعا کن همسر پسر عموم بشم سر عقدت موقع اجابت دعاست ممنون میشم❤😍

از بین 7 میلیارد جمعیت تو تنها کسی هستی که شبانه روز در یاد منی قدر خودتو بدون نفسم ممنون میشم یه صلوات بفرستی به عشقم برسم اگه فرستادی دعای خیر امام زمان بدرقه زندگیت😍
ان شالله خوشبخت بشی و با دلی خوش ولبی خندون درکنارهم زندگی کنید 

ممنون از شما لطف داری خودتم الهی خوشبخت و عاقبت بخیر بشی

من در احاطـــــــه ی نور خدا هستم🙏
2740

سلام عزیزم انشالله به حقه این ماه عزیز خوشبحت بشی استرس نداشته باش گلم به بهترین لحن ممکن بلتو میگی لطفا خواهش میکنم ازت سره هقدت برای منم دعا کن به عشقم برسم وسرسفره هقد کناره عشقم بشینم نه کسی دیگه خواهش میکنم ازت🙏😢

توروخدا برای رسیدن به عشقم نفری یه صلوات بفرستید ممنونتون میشم🌸❤🌸❤🌸
مبارکه عزیزم لطفا برای منممنم دعا کن همسر پسر عموم بشم سر عقدت موقع اجابت دعاست ممنون میشم❤😍

ممنون گلم ان شالله هر چی از خدا میخوای همونو بهت بده

ممنون گلم ان شالله هر چی از خدا میخوای همونو بهت بده

عزیزمی

از بین 7 میلیارد جمعیت تو تنها کسی هستی که شبانه روز در یاد منی قدر خودتو بدون نفسم ممنون میشم یه صلوات بفرستی به عشقم برسم اگه فرستادی دعای خیر امام زمان بدرقه زندگیت😍

یاد خودم افتادم😅جمعیت زیاد بود به خودم گفتم بابا یه جمله شیک بگو نمیخورن تو رو و نمیمیری که😅یه چیز گفتم همه مات موندن😏این بود...

با توکل به ذات حق و طلب سعادت و عافیت با اجازه بزرگترم بلهههه

😅😅

سلام عزیزم انشالله به حقه این ماه عزیز خوشبحت بشی استرس نداشته باش گلم به بهترین لحن ممکن بلتو میگی ...

ممنون عزیزم فدای تو از خدا میخوای همه ی عاشقا به هم برسن درک میکنم

2706