2733
2734

من مشکل تو زندگی خودم زیاددهست و از پسشون شاید برنیام اما یکم تجربه دارمو درس خوندم دوس دارم بهتون یکممم شده کمک کنم اروم میشم بیاین

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بیش از حد نگران میشم، واسه چیزای الکی 

چیزایی که به سنم نمیخوره، مثلا اینکهازدواجم چطور میشه،بچه داری و اینا

یا موقع انتخاب رشته ۳ ماه کامل به اینده کاری فکر میکردم 

کلا استرسشو دارم و نگرانم 

اعتماد بنفسمم فوقالعاده پایین تا حدی ک ملت با تاپیکام فهمیده بودن

2728
2738

من پسرم کلاس اوله دبستانه درست درس نمیخونه منم کتکش میزنم چیکارکنم چجوری علاقه مندش کنم به درس 

دوم اینکه یه پسردوساله همش جیغ میزنه بعد شروع میکنه به تف کردن اعصابم بهم میریزه 

عضو گروه نارنجی فیت شو وزن اولیه ۷۰   وزن هدف ۵۸ دعاکنین برام عشقولیا 
مرسی عزیزم. خیلی برام سخته. خدا اموات شما رو هم رحمت کنن.

سلامت باشید . سوگ مراحل مختلفی داره ‌. اول اینکه نباید گریه نکنی سعی کن گریه کنی و احساساتت رو بروز بدی توی خودت نریزی. دوم اینکه اگر مادر هستی یا اگر با خانواده مشترک زندگی میکنی تو تنهایی فرو نرو و سعی کن کم کم به جمع بپیوندی . سوم اینکه ارتباطتت رو با خدا بیشتر کن به هر چیزی که اعتقاد داری هر دعایی هر نوایی که ارومت میکنه گوش بده یا خودت بخون . مثل قران مفاتیح و... برای گام سوم سعی کن کم کم از محیط خونه خارج بشی بری بیرون یه دوری بزنی دوستی رو ببینی خریدی کنی و... اینها باعث میشه کم کم از مراحل سوگ عبور کنی و به زندگی نرمال برگردی . سعی کردم ساده ترین ها رو و حداقل ها رو واست بگم .انشالله که خداوند بهت کمک میکنه . اون خدا بیامرز هم راضی نیست که شما این حال باشی بهتره زودتر به حال خوبت برگردی واسش تلاش کن دردناکه سخته اما غیرممکن نیست

2706