2733
2734
عنوان

چله زیارت عاشورا به روش آیت الله حق شناس من حاجتمو گرفتم خدایاشکرت❤

| مشاهده متن کامل بحث + 67678 بازدید | 574 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزمیشه کامل بگی چجوریه توضیح بدی حاجت دارم؟❣❣

عزیزم چله زیارت عاشوراس ی نیت مهم رو درنظرمیگیری به نیت براورده شدنش شروع به خوندن میکنی تا۴۰ روز با آدابش مهم تراز همه اینا ترک غیبت و دروغ و تهمت و بداخلاقی بددهنی کلا ترک محرمات میتونی بیای خصوصیم عزیزم شمارتو بدی توگروه ادت میکنم اونجا روزای ک عذرشرعی داری نایبم میشن کاملا رایگان

حتما بخونش باورکن اون چهل روز میشه قشنگترین روزای عمرت❤

2731

اسی قضیه این روضه حضرت علی اصغر چیه ک میخونن؟

ینی بهش میگن همینجوری براشون میخونه؟ ینی مجلس میگیره؟ هزینه هم ازشون میگیره؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
ممنون عزیزم  بعد یه  سوال دیگه این که بعد طلوع آفتاب باید خوند؟

ازوقتی ک آفتاب طلوع میکنه شما وقت داری تاوقتی ک آفتاب غروب میکنه

میاونی بادصبارو نصب کنی اوقات شرعی اونجا ببینی ک کاملا خیالت راحت باشه عزیزم❤

اسی قضیه این روضه حضرت علی اصغر چیه ک میخونن؟ ینی بهش میگن همینجوری براشون میخونه؟ ینی مجلس میگیره؟ ...

نه عزیزم ایشون خادم هستن بهشون میگین برات روضه حضرت علی اصغر بخونه حسینیه دارن اونجا براتون میخونن کاملا رایگان فقط برای ثوابش

من ازایشون خواستم انجام دادن واقعا خدا اجرش بده❤

نه عزیزم ایشون خادم هستن بهشون میگین برات روضه حضرت علی اصغر بخونه حسینیه دارن اونجا براتون میخونن ک ...

اسی جونم الان ک حاجت گرفتی دلت شاده تو این حالت برا منم دعا کن یه گرفتاری بدی دارم حل بشه

ینی منم بخوام فقط برام روضه بخونن میخونن؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2706