2733
2734
عنوان

شوهرم میگه بچه رو پس بده به باباش

| مشاهده متن کامل بحث + 200399 بازدید | 2100 پست
عزیزم شما که دیگه نامادری نیستی‌‌.‌..مادری....چرا اسم نامادری روی خودت میذاری‌. ؟وقتی از دوسالگی بچه ...

خیلی خوبی عزیزدلم ممنونم.. لطفاهمه کسایی که ذره ای ازمن رضایت داشتندفقط لطف کنندبه نامادری هابگن مادرخونده وبه ناپدریابگن پدرخونده.. و بقیه هم وقتی میگن نامادری بهش سفارش کنیدنگن نامادری چون نامادری وناپدری کلمه قشنگی نیست و درداوره خصوصااگرطرف زحمتکش ودلسوزباشه

خدایا شکرت شکرت شکرت
سلام عزیزم. ممنون که بدون هیچ ملاحظه ای نظرتو دادی. بعد از خوندن ۳ بار کامنتت  یه سری حرفاتو قب ...

تورو به خداوندی خدا، تو رو به همه مقدسات عالم، تورو به قداست اسم مادر، هرگز هرگز هرگز از فرزندت نگذر، تحت هرشرایطی.

بعنوان زنی که ده ساله چشم انتظار مادرشدنه😥

من کمترین خواهش میکنم ازت تحت هرشرایطی دخترت رو به دندون بکش. 

اولین باره که تو سایت با اشک پیغام میزارم. دخترت یه فرشتست. ادم که فرشته هارو پس نمیزنه. بمیرم واسه دل بچت...😥

دل بچت شکسته تو دیگه حداقل بالشو نشکن.😭

یا رب نظرِ تو برنگردد؛ برگشتنِ روزگار، سهل است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانواده شوهر من از این آدمهاییکه میگین بدترن. حدود37سال پیش برادرشوهرم 3تا دختر داشته که تصادف میکنه ...

وااااااای چقددددد کثاااااافتن چقددددددددد خدااااا ریشه ادم ظالم رو خشک کنه ب حق حضرت علی

سلام عزیزم. ممنون که بدون هیچ ملاحظه ای نظرتو دادی. بعد از خوندن ۳ بار کامنتت  یه سری حرفاتو قب ...

درسته خیلی سخته شرایطتت ولی به همسرت بگو اگه واقعا نمیتونی با دخترم کنار بیای من از زندگیت میرم درسته برام سخته بیکاری بی پولی و هزاران مشکل دیگه ولی طاقت ندارم اوارگی بچمو ببینم سفت و محکم باهاش بحرف تا بفهمه پشت بچت هستی کوتاه بیاد

2728

خانم مشکل شما این هست که بلوغ فکری نداری

قطعا جدا شدن شما از مرد پرخاشگر و خیانت کار درست بوده

بچه ای که عامل جدا نشدن پدر  و مادر باشه بزرگسالس پر از احساس گناه میشه،همیشه تو هر خوشی غم اینکه مادرش به خاطر اون تو بدبختی و حقارت موند میاد سراغش

یه نگاه به روند زندگیت کن

بعد از جدایی به خاطر سرکوفت و دخالت های اطرافیان خواستی ازدواج کنی،موقعی که فرزندت از شما جدا شده اینقدر قوی نبودی که با غم نبود فرزندت بمونی و به خاطر فرار از غم و غصه با این آقا وارد رابطه شدی،از همون اول رابطه این آقا تمایل به نگهداری از فرزند شما نداشته،ولی به خاطر اینکه از تنهایی فرار کنی چشماتو بستی 

شما اگر به فکر درمان شخصیتت نباشی تا آخر دنیا تو همین بدبختی دست و پا میزنی

2738
قربون محبتت عزیزم ولی این دفعه دیگه بمیرم هم بچمو از خودم جدا نمیکنم

من خانمم مجردم خداروشکر وضعیت مالی و اجتماعی و رفاهی خوبی دارم. اگه خدایی نکرده راهی برات نموند بهم بگو. هر زمان هم ک خواستی بیا ببینش یا بیاد پیشت. تامین زندگیش هم تا زمانی ک پیشمه با خودم

با اینکه دخترم بی نهایت مهربونه و‌ بهش محبت میکنه. میگم خدایا این چطور دلش میاد بگه ببر این‌بچه رو😭 ...

وای خدا دلم خون شد واسه دخترت 

من باز ترکیدم 🤕دیگه بدترکم عمرن بتونم عضو بشم 😩ی پسر دارم تا نداره👑 برای همه حاجتام ی صلوات بفرسیدن عزیزان🙏 خدای پسرمو به خودت سپردم راه راستو بهش نشون بده همیشه💝💖
بله با کمال میل. ممنون میشم

من حدود دو هفته ی دیگه با دکتر شفتی وقت مشاوره دارم

مورد شما اورژانسی تره ،نوبت خودمو میدم به شما

بیا پی وی تا زمان مشاوره که رسید هماهنگ کنیم شما بری

چون خیلی معروفه الان که نوبت بگیری حداقل سه ماه دیگه وقت میده

من خانمم مجردم خداروشکر وضعیت مالی و اجتماعی و رفاهی خوبی دارم. اگه خدایی نکرده راهی برات نموند بهم ...

وای چقدر شما مهربونید 

گاهی تو این سایت چشمام خیس از اشک میشه وقتی می بینم چقدر بعضیا دل بزرگی دارن😢

انشالله خدا به وسعت دلتون بهتون روزی بده 

خوشبخت و عاقبت بخیر بشی❤

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706